Informacje

Niebieski Bieg Niepodległościowy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

Niebieski Bieg Niepodleglościowy , w którym wzięli udział policjanci i pracownicy policji za nami. Nie było łatwo ale zarówno pogoda ducha jak i warunki atmosferyczne sprzyjały aktywnej rywalizacji. Jak podkreślali wszyscy uczestnicy nie chodziło o zwycięstwo a o integracje środowiska policyjnego i promocję zdrowego trybu życia. Malowniczy teren Lasu Łagiewnickiego okazał się dość wymagający tym większe gratulacje dla biegaczy. Na podium Nasza policjantka.

4 listopada 2017 roku   w Lesie Łagiewnickim odbył się bieg  na trasie 10 km i 600 metrów.Na starcie przy ulicy Wycieczkowej w Łodzi stanęło ponad 100 biegaczy.

Na mecie czekał na zwycięzcę Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, który wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi do spraw kryminalnych insp. Tomasz Olczyk.

Najlepszą wśród kobiet okazała się Marta Pawlik z II KP KMP w Łodzi z czasem 47 minut 34 sek., kolejne miejsce  zajęła Marta Kubińska z KWP w Łodzi, III miejsce na podium zajęła nasza koleżanka Marta Marczak z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego.

Wśród mężczyzn zwyciężył Jakub Resterny z KPP we Zduńskiej Woli z czasem 40 minut i 52 sek., II miejsce zajął Dariusz Najman z KPP w Zgierzu, III miejsce Grzegorz Miazek z KPP w Brzezinach.

Drużynowo najlepsza okazała się reprezentacja Oddziału Prewencji Policji w Łodzi , II miejsce drużyna z KPP w Zgierzu , III Miejsce Komenda Miejsca Policji w Łodzi.

Najlepsi zawodnicy z każdej kategorii indywidualnej otrzymali  pamiątkowe puchary i dyplomy oraz nagrody .

Wszyscy, którzy ukończyli bieg do domów wrócili z pamiątkowym medalem.

Organizatorem pierwszych i jak zapowiada nie ostatnich takich zawodów był Wydział Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi  przy współudziale Związków Zawodowych  NSZZP w Łodzi. W zawodach startował sześcioososbowa drużyna z KPP Łódź-Wschód, która już zapowiada przygotowania treningowe do kolejnego biegu, który planowany jest na wiosnę.

Więcej info. : http://www.lodzka.policja.gov.pl/ld/informacje/19373,Niebieski-Bieg-Niepodleglosciowy-o-Puchar-Komendanta-Wojewodzkiego-Policji-w-Lod.html