Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Zobacz SPOT
Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE

Najczęściej czytane

 1. Kacper spotkał się z koluszkowskimi policjantami

  10-letni Kacper wraz z mamą, któremu koluszkowscy policjanci udzielili pomocy po tym jak niemal amputował sobie dwa palce, odwiedzili policjantów w budynku KPP Łódź-Wschód. Były momenty wzruszeń i radości, podziękowania, kwiaty i upominki. Dziś można już powiedzieć, że ta historia zakończyła się happy endem, a przed Kacprem jeszcze dużo radosnych chwil.

 2. ZOSTAŃ POLICJANTEM, CZEKAMY NA CIEBIE !!! - film instruktażowy z testem sprawnościowym dla kandydatów do służby w policji

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwością pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

 3. Wypadek z udziałem dwóch motocykli w Górkach Dużych

  Policjanci z komisariatu w Tuszynie pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku dwóch motocyklistów do którego doszło 6 września 2018 roku w miejscowości Górki Duże w gminie Tuszyn

 4. Kolejny cios w przestępczość gospodarczą

  Kryminalni z koluszkowskiej komendy zatrzymali 58-latka trudniącego się nielegalnym handlem towarami akcyzowymi. Na czarny rynek nie trafi łącznie ponad 16 tys. szt. papierosów, 5 kg tytoniu oraz 30 litrów wysokoprocentowego alkoholu. Za przestępstwo akcyzowe grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności i wysoka kara grzywny.

 5. Policyjna ,,Kontra” na tropie

  Czas odgrywał kluczową rolę podczas poszukiwań młodego mężczyzny, który chciał targnąć się na własne życie. Z pomocą przyszła ,, Kontra” wraz ze swoim przewodnikiem. Pies natychmiast nawęszył trop i doprowadził do miejsca, w którym ukrył się desperat.

 6. Licealistka ujęła nietrzeźwego kierującego

  Dzięki reakcji przypadkowego świadka, policjanci z tuszyńskiego komisariatu zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 50-letni mężczyzna kierował motorowerem, na którym przewrócił się w rejonie skrzyżowania mając organizmie 3 promile alkoholu. Za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 7. Groźny wypadek na drodze krajowej nr 72 w Teolinie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku do jakiego doszło 11 sierpnia 2016 roku około godziny 09:15 na drodze krajowej nr 72 w miejscowości Teolin gm. Nowosolna.

 8. Uroczysta inauguracja roku szkolnego w LO im. Jana Karskiego w Wiśniowej Górze. Podpisanie porozumienia o współpracy i objęciu patronatem Klasy Mundurowej przez KPP Łódź-Wschód

  W dniu dzisiejszym miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w nowo powstałym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Karskiego w Wiśniowej Górze. W szkole utworzono klasę o profilu ogólnym oraz dwie klasy o profilu mundurowym. W trakcie uroczystości pomiędzy przedstawicielami służb mundurowych w tym reprezentowanej przez Komendanta insp. Krzysztofa Dąbrowskiego, Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego a panią Dyrektor LO Dorotą Salską zostało podpisane porozumienie o nawiązaniu współpracy i objęcie patronatem Klasy Mundurowej, gwarantujące jednocześnie wsparcie dla nauczycieli w realizacji innowacji pedagogicznej przygotowującej młodzież do pracy w służbach mundurowych.

 9. Służyć społeczeństwu na każdym etapie drogi zawodowej

  2 października 2018 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka kadry kierowniczej garnizonu łódzkiego, w trakcie której ślubowanie złożyli nowo przyjęci policjanci. Wręczono także medale za zasługi dla policji i za długoletnią służbę oraz nagrody przyznane przez Komendanta Głównego i Wojewódzkiego Policji funkcjonariuszom wyróżniającym się w służbie. Odznaczono również pracowników policji z komendy wojewódzkiej.

 10. Wyróżnienie dla licealistki z Tuszyna

  Młoda uczennica tuszyńskiego liceum wykazała obywatelską postawę i nie dopuściła do tragedii na drodze, eliminując z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę. Za takie odpowiedzialne zachowanie została nagrodzona i wraz z uczniami swojej klasy wzięła udział w niecodziennej wycieczce. Na licealistów czekały wyjątkowe atrakcje i z pewnością ta przygoda zapadnie w ich pamięci na długi czas.

Tagi

edukacja dzielnicowy bliżej nas Policja dzielnicowy w gm. Tuszyn podrobione znaki towarowe dzielnicowi kradzież Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny prelekcje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa wypadek kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą bezpieczeństwo ruchu drogowego bezpieczne ferie bezpieczna droga do szkoły dzielnicowy gm. Andrespol rewiry dzielnicowych dzielnicowy gm. Nowosolna ruch drogowy ferie konkurs dzielnicowy gm. Koluszki kręci mnie bezpieczeństwo wypoczynek życzenia nietrzeźwy kierujący dzielnicowy bezpieczeństwo KMZB prewencja wrd bezpieczna woda święto policji ujecie obywatelskie MSWiA profilaktyka bezpieczczeństwo nad wodą dzielnicowy gm.Rzgów dzielnicowy gm. Brójce przedszkolaki woda podróbki włamywacze bezpieczeństwo na drodze bezpieczne wakacje Moja Komenda przeciwdziałanie narkomanii służba w Policji dzielnicowy Rzgów narkotyki

Linki