Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Najczęściej czytane

  1. X Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

    18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. W tym roku będą to już X obchody. Szczególnie tego dnia organy ścigania, w tym Policja, organizacje rządowe jak i pozarządowe starają się uświadomić społeczeństwu, czym jest handel ludźmi i jak się ustrzec, aby nie zostać ofiarą tego przestępstwa. W Komendzie Głównej Policji funkcjonuje skrzynka e-mailowa i infolinia, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, może skontaktować się z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer +48 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!

  2. Szczęśliwy finał poszukiwań

    Policjanci i strażacy w środku nocy z 17 na 18 października br. przez ponad 3 godziny przeszukiwali las, w którym zagubiła się 91-letnia kobieta. Poszukiwania 91-latki zakończyły się sukcesem. W odnalezieniu staruszki pomógł policyjny pies.

  3. Odprawa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z funkcjonariuszami podległych służb. Bez zmian w systemie emerytalnym służb mundurowych

    Minister Mariusz Błaszczak podczas odprawy w obecności Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr. Jarosława Szymczyka zapewnił: służba to nie praca, to powołanie. Dlatego tak ważną kwestią jest zapewnienie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej, iż nie są prowadzone żadne prace nad zmianą w systemie emerytalnym służb mundurowych. Oboje kategorycznie zaprzeczyli takim plotkom. Podczas briefingu w Zielonej Górze minister mówił także o programie modernizacji służb mundurowych – priorytetowym projekcie MSWiA.

Tagi

trawka dopalacze prewencja bezpieczeństwo sporty wodne russian Biuletyn Informacji Publicznej szkoła podstawowa Kurowice praca w Policji odblaski przedszkolaki pościg policyjny ŚDM kradzież hulajnoga mapa dzielnicowy najlepszy w Polsce Życzenia z okazji Święta Policji woda pełnomocnik odzyskano ochrona skarga tuszyn nietrzeźwy epuap rejon marihuana przyjęcie wydział kontakt prelekcje ŚDM Kraków 2016 zagrożeń french komisariat policji rzgów długi weekend 2016 spanish materac BIP rzgów ruch drogowy fax opieka rekrutacja praw pościg społeczne

Linki