Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE

Najczęściej czytane

 1. Dzielnicowy 2017 roku - asp. sztab. Tomasz Bojanowski

  Oddaj swój głos na ,,Naszego" dzielnicowego w plebiscycie Dziennika Łódzkiego i Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Poniżej znajdziesz niezbędne informacje dotyczące Dzielnicowego asp,. sztab. Tomasza Bojanowskiego oraz sposobach na oddanie swojego głosu właśnie na niego. Nie zwlekaj !!!

 2. Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego sprawcy kolizji drogowej

  27-letni kierowca bmw mając w organizmie 3 promile alkoholu niemal doprowadził do zderzenia z pojazdem, którym podróżowało 7 osób, a następnie staranował ogrodzenie posesji i uderzył w budynek gospodarczy. Po opuszczeniu pojazdu próbował nakłonić świadków by nie informowali o zdarzeniu policji a następnie podjął próbę ucieczki, to jednak na nic mu nie przyszło. Został przez świadków obezwładniony i przekazany policji.

 3. Najlepsi policjanci ruchu drogowego w woj. łódzkim. Wśród nich kolejny raz policjant z KPP Łódź-Wschód

  24 maja 2017 roku odbyły się wojewódzkie eliminacje konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”. Jak co roku rywalizowali funkcjonariusze z wydziałów ruchu drogowego komend miejskich i powiatowych województwa łódzkiego. Każdą jednostkę reprezentował policjant, za wyjątkiem KMP w Łodzi, którą reprezentowało dwóch funkcjonariuszy. Wśród najlepszych kolejny raz znalazł się mł.asp. Norbert Wójcik z koluszkowskiej komendy.

 4. Ponadpowiatowe działania WRD pod kryptonimem ,,KASKADA”

  Z inicjatywy policjantów koluszkowskiej drogówki przy wsparciu mundurowych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim oraz Komend Powiatowych w Brzezinach i Tomaszowie Mazowieckim w dniu 26 maja 2017 roku, na drogach powiatu łódzkiego wschodniego przeprowadzono działania pod kryptonimem ,,KASKADA”, której głównym celem była eliminacja z ruchu kierujących stwarzających bezpośrednie niebezpieczeństwo wystąpienia zdarzenia drogowego. W działaniach wykorzystano specjalistyczny pojazd tzw. ,,RSD” umożliwiający między innymi cyfrową rejestrację obrazu.

 5. Wakacje tuż, tuż …. Trwają edukacyjne spotkania dzielnicowych z dziećmi.

  Dzielnicowi dbają by przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych w trakcie wakacji, które niebawem się rozpoczną nie zapominali o zasadach bezpieczeństwa. Dlatego spotykają się najmłodszymi i przypominają jak należy się zachowywać nad wodą, co zrobić gdy zaatakuje nas groźne zwierzę oraz w jaki sposób unikać innych niebezpieczeństw.

 6. Koluszkowscy policjanci na Dniach Otwartych Drzwi w ZSP nr 2

  Dni otwarte szkoły, która w swoim programie nauczania posiada kierunek o profilu policyjno-prawnym przygotowującym do służby w policji, to doskonała okazja by promować ten szlachetny zawód. Dlatego nie mogło na nich zabraknąć przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego, którzy zachęcali młode osoby do służby właśnie w tej formacji.

 7. Policjanci na rodzinnym festynie w Przedszkolu nr 2 w Koluszkach

  Czerwiec dla maluchów z przedszkola przy ulicy Reja w Koluszkach, jest miesiącem bardzo radosnym i obfitującym w mnóstwo atrakcji. Zaczął się od Międzynarodowego Dnia Dziecka by po zaledwie kilku dniach zaskoczyć ,,Rodzinnym Festynem”. W tych radosnych zarówno dla najmłodszych jak i rodziców, dziadków i opiekunów dniach, nie mogło za-braknąć policyjnego akcentu.

 8. Festyn Rodzinny z dzielnicowym

  Dyrekcja Przedszkola nr 3 w Koluszkach przygotowała dla swoich milusińskich mnóstwo atrakcji w ramach Rodzinnego Festynu. Do udziału w festynie przyłączyli się również policjanci z koluszkowskiej komendy. Uczestniczący w nim dzielnicowy gminy Koluszki zadbał o specjalne atrakcje dla najmłodszych a rodzicom i opiekunom przekazał wiele cennych informacji z zakresu profilaktyki społecznej.

 9. Promowali bezpieczeństwo i policyjną służbę podczas Święta Gminy Nowosolna

  Organizatorzy imprezy plenerowej z okazji Święta Gminy Nowosolna przygotowali moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Akces do udziału w wydarzeniu zgłosił również dzielnicowy gminy Nowosolna mł.asp. Sebastian Sobczyk, który wraz z pracownikiem Zespołu Kadr i Szkolenia, policjantami Wydziału Ruchu Drogowego w Koluszkach, Posterunku w Andrespolu i przewodnikiem policyjnego psa z Komisariatu w Tuszynie, uatrakcyjnili obchody gminnego święta. Była to również doskonała okazja do promowania policyjnego zawodu oraz flagowych programów realizowanych przez polską policję na rzecz poprawy bezpie-czeństwa.

 10. Dzielnicowy powitał lato z mieszkańcami Starowej Góry

  Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Rzgowie uczestniczył w pikniku rodzinnym ,,Powitanie Lata 2017” organizowanym dla mieszkańców Starowej Góry. Dla dzieci i dorosłych wspólnie z policjantami z KP Rzgów i WRD KPP Łódź-Wschód, dzielnicowy przygotował niecodzienne atrakcje. Uczestnicy spotkania otrzymywali ulotki informacyjne, odblaskowe gadżety i mieli możliwość wysłuchania krótkich prewencyjnych prelekcji na temat bezpieczeństwa.

Tagi

bezpieczne ferie 2017 rewiry dzielnicowych dzielnicowy gm. Brójce spotkania z dzielnicowym Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa podróbki prelekcje kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą narkotyki bezpieczczeństwo nad wodą dzielnicowy gm. Andrespol SOSW Koluszki wypadek ślubowanie nietrzeźwy nietrzeźwy kierujący bezpieczna woda podrobione znaki towarowe Śmiertelny wypadek dzielnicowy Koluszki dzielnicowy bliżej nas dzień ziemi dzielnicowi MSWiA dzielnicowy z Nowosolnej Moja Komenda KMZB rzecznik ruch drogowy dzielnicowy Rzgów konkurs bezpieczne wakacje petardy cyberprzemoc doplacze rzgów ujecie obywatelskie dzielnicowy profilaktyka Policja praca w Policji bezpieczeństwo na drodze bezpieczeństwo kręci mnie bezpieczeństwo przedszkolaki dzielnicowy z Andrespola ferie dzielnicowy gm. Nowosolna prewencja dzielnicowy gm. Koluszki

Linki