Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE

Najczęściej czytane

 1. Powiatowe Obchody Święta Policji w Koluszkach

  26 lipca 2017 roku w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W tej podniosłej uroczystości uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Tomasz Olczyk, który wręczył policjantkom i policjantom odznaczenia oraz akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

 2. ,,Stosowna wiedza i łyk chłodnej wody w upalnej podróży, szczęśliwy finał jej wróży…”

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego w ramach ,,Bezpiecznych Wakacji 2017” dbali o bezpieczeństwo podróżnych na MOP-ach przy autostradzie A-1 w. Mundurowi prowadzili akcję profilaktyczną promującą kampanię Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - ,,Kręci mnie bezpieczeństwo” oraz ,,Łapki na kierownicę" realizowaną przy współpracy Komendy Głównej Policji i twórców aplikacji ,,Yanosik” oraz właścicieli marki YU!. Zachęcali również do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz e-usługi ,,Sprawdź swoje punkty karne”. Każdy podróżny otrzymał ulotki z cennymi wskazówkami promującymi bezpieczeństwo oraz butelkę zimnej wody mineralnej, by wakacyjna podróż była jeszcze bardziej bezpieczna i przyjemna.

 3. Dzielnicowi o bezpieczeństwie działkowców

  Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Rzgowie spotkali się z działkowcami z Rodzinnych Ogrodów Działkowych "WEŁNA" w Romanowie, z którymi rozmawiali o prawidłowym zabezpieczeniu działek przed włamaniami oraz właściwym zachowaniu w sytuacjach niebezpiecznych. Omówili również założenia programu ,,Dzielnicowy bliżej nas” oraz istotę funkcjonowania aplikacji ,,Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” i ,,Moja komenda”.

 4. Życzenia Komendanta Powiatowego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Powiatowy Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego insp. Krzysztof Dąbrowski oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego mł. insp. Marek Wojtczak składają życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 5. Polska Policja Dziś

  Minęło już 98 lat od powstania naszej formacji. Przeszła długą drogę, aby dziś zasłużyć na miano nie tylko największej w Polsce formacji mundurowej, lecz również nowoczesnej i skutecznej służby stojącej na straży bezpieczeństwa wewnętrznego państwa. Z okazji tegorocznego święta Biuro Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji przy wsparciu Komendy Stołecznej Policji przygotowało film ukazujący pracę funkcjonariuszy na rzece, konno, z psami służbowymi, w patrolach pieszych oraz zmotoryzowanych, w powietrzu, w laboratorium kryminalistycznym czy Stołecznym Stanowisku Kierowania. To i tak jedynie fragment szerokiego wachlarza zadań, jednak oddziałujący na wyobraźnię lepiej, niż tysiąc słów.

 6. Rewizyta dzieci z półkolonii ,,Wakacje z GPCKiE w Plichtowie" w KPP Łódź-Wschód

  11 lipca grupa uczestników półkolonii ,,Wakacje z GPCKiE w Plichtowie" odwiedziła mury Komendy Powiatowej Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego. W trakcie spotkania dzieci miały możliwość zobaczyć jak pracują policjanci i pracownicy tutejszej komendy oraz jaki mają na wyposażeniu sprzęt do służby. Zwiedziły również policyjny areszt, strzelnicę i siłownię. Dzielnicowy gminy Nowosolna mł.asp. Sebastian Sobczyk z PP Andrespol, st. sierz. Malwina Kłosińska z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii oraz Rzecznik Prasowy KPP Łódź-Wschód mł.asp. Grzegorz Stasiak przeprowadzili w ramach akcji zainicjowanej przez MSWiA ,,Kręci mnie bezpieczeństwo” wakacyjne prelekcje w trakcie, których przestrzegali przed niebezpieczeństwami jakie towarzyszą podczas beztroskiego wypoczynku. Jak przebiegało spotkanie, mogą Państwo zobaczyć sami w poniższym materiale wideo. Zapraszamy do jego obejrzenia…

 7. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk wraz z I Zastępcą nadinsp. Andrzejem Szymczykiem, Zastępcą nadinsp. Janem Lachem oraz Zastępcą nadinsp. Heleną Michalak złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 8. Wojewódzkie obchody Święta Policji w garnizonie łódzkim z Medalami za Zasługi dla Policji. Wśród uhonorowanych przedstawiciele powiatu łódzkiego wschodniego.

  Tegoroczne wojewódzkie obchody Święta Policji odbyły się 14 lipca 2017 roku na terenie pl. Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas oficjalnej części uroczystości Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jan Lach dokonał wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych oraz awansów policjantów na wyższe stopnie służbowe. Wśród odznaczonych medalami nadanymi na mocy Decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, za Zasługi dla Policji znalazła się Pełnomocnik Burmistrza ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom przy UM Koluszki - Małgorzata Szyszka-Nowak oraz Burmistrz Miasta Tuszyn - Witold Małecki. Okolicznościowe puchary z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, odebrali również policjanci z KPP Łódź-Wschód za zajęcie II miejsca w wojewódzkich eliminacjach ,,Patrol Roku 2017”.

 9. Dzielnicowi dbają o bezpieczeństwo najmłodszych, również podczas wakacji

  Młodszy aspirant Sebastian Sobczyk od kilku lat jest dzielnicowym w Gminie Nowosolna. W trakcie swojej codziennej służby wykazuje ponadprzeciętne zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności. Dba również o bezpieczeństwo mieszkańców a w szczególności tych najmłodszych. I właśnie z maluchami spotkał się na terenie Szkoły Podstawowej w Skoszewach, by rozmawiać z nimi o bezpieczeństwie.

 10. Uroczysta zbiórka w KWP w Łodzi. Wyróznienia dla policjantów z KPP Łódź-Wschód

  29 czerwca 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia Komendanta Głównego Policji oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi . Za wzorową służbę i osiągane w niej wyniki nagrodzono w sumie 58 funkcjonariuszy z garnizonu łódzkiego, wśród których znaleźli się również mundurowi z Komendy Powiatowej Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego. Czterech funkcjonariuszy otrzymało od Komendanta Głównego Policji nagrody za rozwiązanie spraw dotyczących brutalnego zabójstwa oraz handlu ludźmi.

Tagi

dzielnicowy Rzgów konkurs handel ludźmi kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą bezpieczeństwo ruchu drogowego ślubowanie bezpieczczeństwo nad wodą nietrzeźwy ujecie obywatelskie dzielnicowy bliżej nas praca w Policji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa służba w Policji MSWiA dzielnicowy gm. Andrespol ruch drogowy dzielnicowy prelekcje rzecznik Policja dzielnicowy gm. Koluszki prewencja działania ruchu drogowego ferie profilaktyka rzgów cyberprzemoc KMZB wypadek nietrzeźwy kierujący dzielnicowy gm. Nowosolna podróbki dzielnicowy gm. Brójce dzielnicowy z Andrespola kręci mnie bezpieczeństwo bezpieczne ferie 2017 przedszkolaki bezpieczne wakacje bezpieczna woda bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze dzielnicowi dzielnicowy Koluszki nieletni spotkania z dzielnicowym narkotyki andrespol Moja Komenda rewiry dzielnicowych kradzież

Linki