Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE

Najczęściej czytane

 1. W walce z przestępczością gospodarczą

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego koluszkowskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą łódzkiej komendy wojewódzkiej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli towar o szacowanej wartości co najmniej 176 tysięcy złotych.

 2. Przez swoją brawurę zablokował autostradę A-1

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na autostradzie A-1 w pobliżu węzła Tuszyn. Droga przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci z KPP Łódź-Wschód zorganizowali objazdy.

 3. Dzielnicowy bliżej mieszkańców Kalina

  Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Rzgowie spotkał się z mieszkańcami Kalina by porozmawiać o ich pro-blemach i przybliżyć nową koncepcję pełnienia służby przez dzielnicowych wdrażaną w ramach Programu MSWiA ,,Dzielnicowy bliżej nas”. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele władz samorządowych.

 4. Dzielnicowy bliżej nas

  28 lutego 2017 roku w Sali Konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego odbyło się spotkanie dzielnicowych miasta i gminy Koluszki z Sołtysami i Radnymi Sołectw Gałków Mały, Gałków Duży, Gałków Parcela, Przanowice, Borowa i Zielona Góra. Inicjatorem i głównym moderatorem spotkania był dzielnicowy rejonu III w gm. Koluszki mł.asp. Dariusz Pawlik

 5. Dzielnicowi w szkole - ,,Nie” narkotykom i dopalaczom

  Policjanci z Komisariatu w Rzgowie w ramach programu ,,Dzielnicowy bliżej nas” przeprowadzili spotkania z rodzicami uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej i I-II gimnazjum w Kurowicach. Tematem przewodnim przeprowadzonych spotkań była profilaktyka i zapobieganie zażywania przez dzieci i młodzież środków psychoaktywnych. Dzielnicowi w trakcie spotkań, wykorzystali specjalną ,,walizkę edukacyjną”.

 6. Ciężarna uciekała przed policyjną kontrolą

  Policjanci z koluszkowskiej ,,drogówki” zatrzymali po pościgu 22 -letnią kierującą osobowym renault, która nie zatrzymała się do kontroli. Kobieta w zaawansowanej ciąży uciekała przed policyjnym radiowozem w obawie przed konsekwencjami kierowania pojazdem mimo braku uprawnień. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi jej grzywna albo areszt, oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 7. Z profilaktyką w rzgowskim MOPS-ie

  Dzielnicowi z rzgowskiego komisariatu przeprowadzili profilaktyczne spotka-nie z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Urzędu Miejskiego w Rzgowie. Cel główny - przeciwdziałanie uzależnieniom. Spo-tkanie przeprowadzono w ramach założeń programu MSWiA ,,Dzielnicowy bliżej nas”.

 8. Kolejna odsłona akcji ,,Przejazd do życia”

  Kolejny raz przeprowadzone zostały ponadpowiatowe i międzyinstytucjonalne działania prewencyjne na obszarach kolejowych oraz w rejonach zbiegu szlaków kolejowych i drogowych pod nazwą ,,Przejazd do życia”. Inicjatorami działań byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego.

 9. Koluszkowscy policjanci ,,spoKREWnieni służbą”

  17 marca 2017r w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach odbyła się zbiórka krwi w ramach akcji „spoKREWnieni służbą” prowadzonej pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Celem tej inicjatywy było oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym, z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które przypada na dzień 1 marca. W ten szczytny cel włączyli się także koluszkowscy policjanci.

 10. ,,By żyło się w bezpiecznie” - czyli nieustanna praca dzielnicowych, w powiecie łódzkim wschodnim

  Dzielnicowi z Posterunku Policji w Andrespolu, tak jak ich koledzy z KPP Łódź-Wschód oraz KP Tuszyn i KP Rzgów, stają na ,,wysokości zadania”, by mieszkańcy podległych im rejonów mogli żyć w poczuciu własnego bezpieczeństwa i bez obaw o bezpieczeństwo swoich bliskich.

Tagi

przedszkolaki przejazd do zycia rzecznik dopalacze tuszyn ślubowanie Policja prewencja edukacja nietrzeźwy kierujący dzielnicowy szkoła podstawowa ferie dzielnicowi profilaktyka ujecie obywatelskie Biuletyn Informacji Publicznej odparwa roczna andrespol dzielnicowy bliżej nas na sygnale bezpieczeństwo wypadek Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa gimnazjum petardy wrd rzgów BIP prelekcje MSWiA nowo przyjęci funkcjonariusze Moja Komenda posterunek w Andrespolu cyberprzemoc policja Andrespol praw fajerwerki doplacze nietrzeźwy rewiry dzielnicowych akcja policji ruch drogowy KMZB dzielnicowy Rzgów bezpieczne ferie 2017 praca w Policji konkurs narkotyki pełnomocnik

Linki