Start arrow Aktualności
poniedziałek, 31 sierpień 2015
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Zobacz.Przeżyj.

Erazmus+

Zabiła swojego syna...
poniedziałek, 31 sierpień 2015

Image  29 sierpnia 2015 roku kilka minut po północy na numer alarmowy 997 zadzwonił mężczyzna. Poinformował, iż chwile wcześniej wrócił z pracy do domu w miejscowości Stróża gdzie znalazł zwłoki swojego 21-letniego syna w kałuży krwi.

Czytaj całość...
 
Apelujemy o ostrożność! Przed nami ostatni wakacyjny weekend
piątek, 28 sierpień 2015

 Apelujemy o ostrożność! Przed nami ostatni wakacyjny weekend

Zbliża się ostatni weekend wakacji, na głównych ciągach komunikacyjnych naszego województwa przewidywane jest zwiększone natężenie ruchu drogowego szczególnie na drogach dojazdowych do licznych aglomeracji miejskich. Nasilone powroty z letniego wypoczynku mogą powodować wśród kierujących rozluźnienie i ignorowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego, które skutkować może wzrostem liczby wypadków drogowych i ich ofiar.

Czytaj całość...
 
Prelekcje w Punkcie Przedszkolnym - Mądra Głowa
piątek, 28 sierpień 2015

Image Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego udał się na spotkanie z maluchami uczęszczającymi do Punktu Przedszkolnego ,,Mądra Głowa" mieszczącego się w Koluszkach przy ulicy Kolejowej 1.

Czytaj całość...
 
Kolejna odsłona wspólnej akcji wolontariuszy PZU i policji
piątek, 28 sierpień 2015

Image Już wkrótce niebieskie serca kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym” trafią w ręce kolejnych kierowców. Wspólna inicjatywa policji i wolontariuszy PZU promująca cel kampanii – poprawę bezpieczeństwa pieszych, przeprowadzona zostanie już w najbliższy weekend w całej Polsce.
  To już druga w tym roku odsłona akcji wolontariuszy PZU i policji w ramach kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Poprzednie wspólne patrole zorganizowane w połowie sierpnia zakończyły się sukcesem. Liczymy na to, że mnóstwo pozytywnych emocji, tysiące rozdanych serc i ogromne zainteresowanie użytkowników dróg będą towarzyszyły również kolejnej odsłonie akcji.

Czytaj całość...
 
Dbajmy o bezpieczeństwo naszych dzieci na drodze
piątek, 21 sierpień 2015

Image Każdy z nas jest uczestnikiem ruchu drogowego, zmienia się tylko rola, w której występujemy, raz jako kierujący innym razem jako pieszy. Od nas samych zależy jak będzie kształtowało się bezpieczeństwo na drodze. Łamane przez niektórych zakazy i nakazy  nie są powodem do dumy, wręcz przeciwnie, świadczą o braku kultury, wyobraźni i zdrowego rozsądku. Nie ważne czy jedziemy czy idziemy pieszo, w każdej sytuacji jesteśmy odpowiedzialni za to co i jak robimy.

Pamiętajmy również o odpowiedzialności za małoletnich, którzy pozostają pod naszą opieką !!!

Czytaj całość...
 
Z wizytą w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Koluszkach
środa, 19 sierpień 2015

Image Na specjalne zaproszenie opiekunów i wychowanków Warsztatów Terapii Zajęciowej w Koluszkach przy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,Razem”, z wizytą udał się Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego mł.asp. Grzegorz Stasiak.

Czytaj całość...
 
Odpowie za kradzież infrastruktury telekomunikacyjnej
środa, 19 sierpień 2015

Image  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego, ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży kilkuset metrów napowietrznego kabla telekomunikacyjnego. Grozi za to do 8 lat więzienia.

Czytaj całość...
 
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach poszukują skradzionej maszyny budowlanej
środa, 19 sierpień 2015

Image Policjanci z KPP Łódź Wschód apelują o kontakt ze strony osób posiadających informację o aktualnym miejscu przechowywania utraconej maszyny budowlanej – ładowarki teleskopowej marki MANITOU typ. MT932 o wartości ok. 100 tys. zł. (prezentujemy fotografie podobnie wyglądającego urządzenia)Czytaj całość...
 
Policja i wolontariusze PZU razem dla bezpieczeństwa pieszych
środa, 19 sierpień 2015

Image W ramach kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym” na drogi wyruszą policyjne patrole z wolontariuszami PZU, którzy będą dzielić się… miłością! Wolontariusze będą rozdawać niebieskie, zapachowe serduszka, które umieszczone w samochodzie mają przypominać o bezpieczeństwie pieszych. Zadaniem wolontariuszy będzie zachęcenie kierowców do bezpiecznej jazdy i zwracania szczególnej uwagi na pieszych. Kierowcom będą w tym pomagać niebieskie serduszka Fundacji PZU. Umieszczone na nich hasła przypominają o pieszych i ich bezpieczeństwie. Dodatkowo, aby skutecznie wpłynąć na zmianę negatywnych zachowań, wolontariusze przypomną kierowcom, że ich bliscy również mogą być pieszymi, dlatego warto zachować ostrożność w trosce o ich bezpieczeństwo.

Czytaj całość...
 
WSTĄP W SZEREGI POLICJI
poniedziałek, 17 sierpień 2015

Image

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 1168
Wyszukiwarka
Gościmy
Odwiedza nas 2 gości
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

 

Obraz


        
        ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Obraz
Obraz 

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz