Start arrow Aktualności
niedziela, 24 maj 2015
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Lekcja z policjantem w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach
czwartek, 21 maj 2015

Image Kolejny raz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego zaangażowali się w działania prewencyjne mające na celu edukację dzieci i młodzieży w wieku szkolnym z zakresu ogólno pojętego bezpieczeństwa. Tym razem mieliśmy niewątpliwą przyjemność brać udział w zajęciach z cyklu ,,Spotkanie z policjantem" jakie odbyły się w auli Zespołu Szkół nr 1 w Koluszkach. W zajęciach brały udział klasy I-VI ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Koluszkach oraz uczniowie klas I z Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Koluszkach.   

Czytaj całość...
 
Piknik edukacyjny ,,Bezpieczny sezon motocyklowy" z udziałem naszego policjanta
środa, 20 maj 2015

Image Na błoniach Stadionu Narodowego odbył się piknik edukacyjny „Bezpieczny sezon motocyklowy 2015”. W programie znalazły się atrakcje edukacyjne dla dorosłych, młodzieży i dzieci, przygotowane m.in. przez Policję, Państwową Straż Pożarną, Żandarmerię Wojskową i Straż Graniczną. Piknik otworzył Zastępca Komendanta Głównego Policji insp. Cezary Popławski. W przedsięwzięciu brali udział funkcjonariusze policji z całego kraju, wśród których było dwóch policjantów z garnizonu łódzkiego tj. st.asp. Kamil Wnukowski z KWP w Łodzi i sierz. sztab. Norbert Wójcik z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego.   

Czytaj całość...
 
DZIAŁANIA PRĘDKOŚĆ
wtorek, 19 maj 2015

Image 17 i 18 maja 2015 roku trwały na drogach policyjne działania Prędkość. Policjanci m.in. kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci. Przypominamy, że od poniedziałku zaczęły obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym.

Czytaj całość...
 
Nowe przepisy dotyczące kierowców
piątek, 15 maj 2015
Image Od 18 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym. Służbom kontrolnym oraz sądom dano w ten sposób nowe instrumenty, które powinny w jeszcze większym stopniu zdyscyplinować kierujących pojazdami do przestrzegania przepisów.
Czytaj całość...
 
Prelekcje z uczniami szkoły podstawowej nr 2 w Koluszkach
wtorek, 12 maj 2015
Image 12 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Koluszkach odbyły się zajęcia uczniów klas od I do VI w których udział brał Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego. Funkcjonariusz przeprowadził prewencyjne pogadanki o charakterze edukacyjnym. Zajęcia przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze.
Czytaj całość...
 
Zachowaj ostrożność będąc nad wodą
poniedziałek, 11 maj 2015
Image Za oknem coraz ładniejsza pogada, a ciepłe dni sprzyjają spędzaniu wolnego czasu nad wodą. Pogodnych dni będzie coraz więcej więc pamiętajmy, że bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci zależy w dużej mierze od nas samych. Przestrzegajmy podczas wypoczynku nad wodą podstawowych zasad.
Czytaj całość...
 
Policjant z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego najlepszy w województwie
czwartek, 07 maj 2015
Image 6 maja 2015 roku odbyły się 28 wojewódzkie eliminacje konkursu „Policjant Ruchu Drogowego 2015 roku”. W tegorocznej edycji zmierzyło się ze sobą 24 funkcjonariuszy z komendy wojewódzkiej, komend miejskich oraz powiatowych. Najlepszym policjantem ruchu drogowego w województwie łódzkim został Nasz kolega i współpracownik sierz. sztab. Norbert Wójcik. 
Czytaj całość...
 
Zrabowali kilkaset tysięcy złotych w gotówce - grozi im 12 lat więzienia
środa, 06 maj 2015
Image Policjanci z Łodzi i Koluszek na terenie kilku powiatów, przy wsparciu antyterrorystów, zatrzymali cztery osoby związane z rozbojem na pracowniku kantoru. Wszystkim grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
Konstytucja 3 Maja - Uroczystości z udziałem funkcjonariuszy z KPP powiatu łódzkiego wschodniego
niedziela, 03 maj 2015
Image Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego, jak corocznie w dniu 3 Maja uczestniczyli w uroczystościach obchodzonych z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Czytaj całość...
 
Amator cudzych rowerów w rękach policjantów z Andrespola
czwartek, 30 kwiecień 2015
Image Policjanci z Posterunku w Andrespolu zatrzymali sprawcę kradzieży roweru z ternu Gminnej Przychodni Zdrowia. Odzyskane mienie trafiło już do rąk prawowitej właścicielki. Amatorowi cudzej własności grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 1092
Wyszukiwarka
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

 

Obraz


Obraz

ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Obraz
Obraz

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz