Start arrow Aktualności
sobota, 10 październik 2015
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Erazmus+

Obraz
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał w swoim domu środki odurzające.
piątek, 09 październik 2015

Image 7 października 2015 roku ,w godzinach wieczornych, policjanci pojawili się pod jedną z posesji na terenie Rzgowa. Z ich ustaleń wynikało, iż mieszkaniec znajdującego się tam budynku może posiadać narkotyki. Po krótkiej obserwacji zauważyli młodego mężczyznę. W pomieszczeniach od razu wyczuli woń marihuany. Podczas przeszukania, na strychu, funkcjonariusze  znaleźli dilerkę z odurzającym suszem roślinnym. Badanie wykonane specjalistycznym testerem wskazało na marihuanę. W związku z posiadaniem blisko 30 gramów narkotyku, 26-letni mieszkaniec Rzgowa został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 
Ślubowanie nowo przyjętej policjantki
czwartek, 08 październik 2015

Image 8  października  o godz.  13:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Koluszkach odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowo przyjętej funkcjonariuszki Policji.

Czytaj całość...
 
systematycznie kradł paliwo, teraz odpowie za to przed sądem
czwartek, 08 październik 2015

Image  Policjanci z Komisariatu w Tuszynie zatrzymali 29-latka, który na przełomie sierpnia i września 2015 roku dokonał kilkunastu kradzieży paliwa. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj całość...
 
Liczne zarzuty dla trzech osób
środa, 07 październik 2015

Image 6 października 2015 roku policjanci z komisariatu  w Rzgowie przedstawili zarzuty trzem mężczyznom podejrzanym o pobicie, kradzież z włamaniem do samochodu , zniszczenie mienia oraz naruszenie miru domowego.

Czytaj całość...
 
Okradał budynek zniszczony przez pożar
środa, 07 październik 2015

Image Informacja właściciela częściowo spalonego budynku oraz szybka reakcja kryminalnych z koluszkowskiej komendy doprowadziły do zatrzymania 30-letniego łodzianina na ,,gorącym uczynku” kradzieży.

Czytaj całość...
 
Piknik Rodzinny z udziałem policjantów
środa, 07 październik 2015

Image W dniu 2 października 2015 roku funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego, brali czynny udział w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Dyrekcję, Radę Pedagogiczną oraz rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 2 w Koluszkach. Dla niektórych maluchów jak również ich rodziców była to pierwsza styczność z policyjnym mundurem.

Czytaj całość...
 
Lekcja z policjantem w Wiśniowej Górze
środa, 07 październik 2015

Image Mundurowi z Posterunku Policji w Andrespolu udali się na ,,Lekcje z Policjantem" prowadzone na terenie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wiśniowej Górze.    

Czytaj całość...
 
Masz prawo do mediacji.
wtorek, 06 październik 2015

 

MEDIACJA PRAWEM KAŻDEGO”

Międzynarodowy Dzień Mediacji przypada na 15 października 2015 roku , a Tydzień Mediacji Ministerstwo Sprawiedliwości zorganizowało w dniach od 12 do 17 października 2015 roku. Po raz kolejny w działania te angażuje się Polska Policja.

Policjanci z województwa łódzkiego będą udzielać informacji na temat postępowania mediacyjnego podczas dyżurów pełnionych w trakcie Tygodnia Mediacji w siedzibach Komend Powiatowych i Miejskich Policji. /informacje na stronach internetowych poszczególnych jednostek/.

Tegoroczne obchody będą przebiegały pod hasłem „Masz prawo do mediacji”. 

Czytaj całość...
 
Groźny wypadek w Nowym Bedoniu
piątek, 02 październik 2015

Image Policjanci z Komendy Powiatowej  w Koluszkach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź-Widzew w Łodzi wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 1 października 2015 roku około godziny 09:25 na ulicy Brzezińskiej w Nowym Bedoniu gm. Andrespol

Czytaj całość...
 
Obowiązkowe odblaski dla pieszych
wtorek, 29 wrzesień 2015

Image Przypominamy: od 31 sierpnia 2014 r. każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego grozi mandat.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 1189
Wyszukiwarka
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

 

Obraz


        
        ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Obraz
Obraz 

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz