Start arrow Aktualności
czwartek, 29 styczeń 2015
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Zimowe Prelekcje -czyli jak bezpiecznie spędzić czas ferii
środa, 28 styczeń 2015
Image 28 stycznia 2015 r. przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego udał się do kolejnej ze szkół naszego powiatu by przeprowadzić pogadanki z najmłodszymi na temat bezpieczeństwa w czasie zbliżających się ferii.
Czytaj całość...
 
Odpowie za kradzież węgla.
środa, 28 styczeń 2015
Image Tuszyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę w wieku 59 lat podejrzanego o kradzież 1 tony eko-groszku. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
Ofiara Wychłodzenia
wtorek, 27 styczeń 2015
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 61 – letniego mieszkańca gminy Koluszki, którego zwłoki znaleziono 26 stycznia 2015 roku na polnej drodze pomiędzy miejscowościami Stamirowice a Słotwiny. Lekarz wstępnie wykluczył w zgonie udział osób trzecich. Prawdopodobną przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu. Jak wynika z wstępnych  ustaleń mężczyzna  mógł być nietrzeźwy. Jest to pierwsza ofiara tegorocznej zimy na terenie powiatu łódzkiego wschodniego, 8 na terenie województwa łódzkiego.
Czytaj całość...
 
Policja cieszy się zaufaniem Polaków
poniedziałek, 26 styczeń 2015
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.
Czytaj całość...
 
Zima na drogach - policjanci apelują o ostrożność
poniedziałek, 26 styczeń 2015
Image Trudniejsze warunki atmosferyczne dla nikogo , o tej porze roku, nie powinny być zaskoczeniem. Niewątpliwie wymuszają one zmianę sposobu poruszania się po drogach. Nie wszyscy kierowcy potrafią się jednak do tej zmiany dostosować. Należy pamiętać, że jesienią i  zimą  jakiekolwiek opady atmosferyczne powodują, iż droga hamowania pojazdu znacznie się wydłuża. Naiwnie jest więc liczyć, że natychmiast uda nam się w miejscu zatrzymać samochód.
Czytaj całość...
 
Śmiertelny wypadek w Słotwinach
poniedziałek, 26 styczeń 2015
Image Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło 24 stycznia 2015 roku około godziny 15.00 na drodze W 715 w miejscowości Słotwiny w powiecie łódzkim-wschodnim.
Czytaj całość...
 
Znalezione pięć tysięcy złotych trafiło do właściciela
piątek, 23 styczeń 2015
Image W wigilię Bożego Narodzenia na internetowej stronie Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego informowaliśmy Państwa, o grupie młodych osób, które w godzinach wieczornych 23 grudnia 2014 r. na jednej z Koluszkowskich ulic znalazły pieniądze. Wówczas nie informując o miejscu ich odnalezienia jak również kwocie, poszukiwaliśmy właściciela tej niecodziennej zguby. Dziś możemy już mówić o szczęśliwym zakończeniu tej historii.
Czytaj całość...
 
Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku
czwartek, 22 styczeń 2015

Image Policjanci z Komisariatu w Rzgowie zatrzymali 29 – letniego złodzieja , który 18 stycznia 2015 roku włamał się  do jednego z mieszkań w Tuszynie. Włamywacz wpadł  w ręce funkcjonariuszy na gorącym uczynku, gdy był  jeszcze w okradanym przez siebie mieszkaniu. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj całość...
 
Prelekcje z uczniami szkół podstawowych - ,,Bezpieczne Ferie"
wtorek, 20 styczeń 2015
Image W dniu dzisiejszym tj. 20 stycznia 2015 r. na terenie szkół podstawowych w powiecie łódzkim wschodnim  funkcjonariusz z Wydziału ds. Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach, przeprowadził zajęcia na temat odpowiedzialności prawnej osób nieletnich oraz omówił zagadnienia, które pozwolą najmłodszym bezpiecznie spędzić czas wolny nadchodzących ferii zimowych.
Czytaj całość...
 
Aby ferie były bezpieczne...
wtorek, 20 styczeń 2015
Image Niebawem dzieci i młodzież szkolna  województwa łódzkiego rozpoczną 2 tygodniową przerwę w  nauce. Zimowe ferie bardzo często łączą się z wyjazdami poza miejsce zamieszkania.
Aby  wypoczynek był dla wszystkich spokojny i bezpieczny warto już dziś zapoznać się z poradami,  którymi jak co roku dzielą się policjanci :
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 1031
Wyszukiwarka
Gościmy
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

 

Obraz


Obraz

ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Obraz
Obraz

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz