Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Zobacz SPOT
Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE

Najczęściej czytane

 1. Nowa broń do walki z piratami drogowymi

  19 stycznia 2018 roku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego otrzymali duże wsparcie do walki z piratami drogowymi. Są nim nowe, nieoznakowane radiowozy BMW 330i xDrive.

 2. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o publiczne propagowanie faszyzmu i nawoływanie do nienawiści

  Policjanci z KPP Łódź-Wschód zatrzymali 32-letniego mieszkańca Koluszek podejrzanego o publiczne propagowanie faszyzmu i nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym. Usłyszał już zarzuty a prokuratura zastosowała wobec niego policyjny dozór. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności. O jego losie zadecyduje sąd.

 3. Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego

  24 stycznia 2018 roku w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach, odbyła się odprawa roczna, w trakcie której dokonano podsumowania wyników i osiągnięć policyjnych uzyskanych przez policjantów w 2017 roku. W odprawie udział wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi do spraw logistyki Włodzimierz Kalinowski oraz przedstawiciele władz samorządowych, służb i instytucji współpracujących z policją na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie łódzkim wschodnim. FILM

 4. Przestępczy kwartet w rękach policjantów z KPP Łódź-Wschód

  Kradli zwierzęta gospodarskie, rowery, sprzęt budowlany i rolniczy. Włamywali się do komórek, garaży i altan. Działali na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Czterech sprawców zatrzymali kryminalni z KPP powiatu łódzkiego wschodniego. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Sprawa jest rozwojowa. FILM

 5. Zostań jednym z nas - być może to własnie na Ciebie czekamy !

  Łódzki Garnizon Policji liczy 22 komendy miejskie i powiatowe oraz 36 komisariatów. Służbę w nim pełni 6015 funkcjonariuszy.W 2017 roku do służby przyjęto 205 nowych funkcjonariuszy. Na rok 2018 zaplanowano dobór kolejnych 405 w sześciu naborach : 20 marca – 70 funkcjonariuszy, 16 kwietnia – 30, 2 lipca – 70, 24 września – 120, 7 listopada- 30 oraz 27 grudnia 2018 roku – 85. W ramach kampanii związanej z naborem do służby i promowaniem pozytywnego wizerunku formacji podczas odprawy rocznej zainaugurowano spot filmowy łódzkiej Policji

 6. GROŹNY WYPADEK NA DRODZE W 713. DROGA BYŁA CAŁKOWICIE ZABLOKOWANA

  W dniu wczorajszym około 14:25 na drodze wojewódzkiej W-713 pomiędzy miejscowościami Kurowice i Karpin w gm. Brójce ( powiat łódzki wschodni ) doszło do groźnego wypadku w wyniku którego rannych zostało sześć osób. Policjanci apelują o zachowanie ostrożność podczas korzystania z dróg.

 7. Dzielnicowy zapoznawał przedszkolaków z policyjną służbą

  Blisko pięćdziesięcioosobowa grupa maluchów z oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kurowicach gościła w murach budynku Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego. Organizatorem emocjonującego spotkania obfitującego w różne atrakcje był dzielnicowy gminy Brójce asp.s ztab. Sebastian Swaczyna, który realizował w ten sposób założenia programu wdrożonego przez MSWiA oraz KGP pn. ,,Dzielnicowy bliżej nas”. Spotkanie to było doskonałą okazją do promowania policyjnej służby i rozmowy o bezpieczeństwie.

 8. Był agresywny, niszczył, znieważał i naruszył nietykalność cielesną policjantów. Odpowie za to przed sądem.

  Kryminalni z Komisariatu Policji w Tuszynie przedstawili szereg zarzutów 25-letniemu mężczyźnie, który podczas policyjnej interwencji uszkodził wyposażenie sklepu, zniszczył radiowóz, wielokrotnie znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Prowadzone postępowanie wykazało, że był on również sprawcą uszkodzenia stojaka reklamowego jakiego dopuścił się na początku stycznia br. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara grzywny oraz do 5 lat pozbawienia wolności.

 9. Zamiast ludzi przewoził heroinę

  Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zatrzymali 48-letniego kierowcę taksówki, który posiadał przy sobie heroinę w ilości pozwalającej na przygotowanie około 160 narkotykowych ,,działek”. Za posiadanie znacznej ilości niedozwolonego środka grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 10. Ciężko ranny policjant potrzebuje naszej pomocy!!!

  Marcin na co dzień pełni służbę patrolową na terenie V KP Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. 15 grudnia 2017 roku około godziny 17:40 wraz z koleżanką z patrolu został wezwany do jednego z mieszkań przy ulicy Przemysłowej w Łodzi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w jednym z mieszkań pod drzwiami leży ranna kobieta. Chęć niesienia pomocy skończyła się dla niego tragicznie.

Tagi

wypadek dzielnicowy bliżej nas profilaktyka kradzież konkurs kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą dzielnicowy w gm. Tuszyn zatrzymany sparwca kradzieży narkotyki ferie bezpieczeństwo podrobione znaki towarowe przedszkolaki dzielnicowy gm. Brójce Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny kręci mnie bezpieczeństwo dzielnicowy z KP Rzgów bezpieczczeństwo nad wodą KMZB bezpieczny internet włamywacze służba w KPP Łódź-Wschód rewiry dzielnicowych dzielnicowy Rzgów MSWiA prewencja dzielnicowy dzielnicowy gm. Nowosolna służba w Policji edukacja bezpieczne ferie ruch drogowy bezpieczna woda bezpieczeństwo na drodze prewencja i profilaktyka Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa bezpieczna droga do szkoły bezpieczne wakacje dzielnicowy gm. Andrespol bezpieczeństwo ruchu drogowego dzielnicowy z Andrespola Policja wrd dzielnicowy gm. Koluszki ujecie obywatelskie Moja Komenda dzielnicowy gm.Rzgów prelekcje dzielnicowi podróbki

Linki