Start arrow Aktualności
czwartek, 31 lipiec 2014
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Podsumowanie wyścigu szosowego w Tuszynie
wtorek, 29 lipiec 2014
Image 27 lipca 2014r. odbył się wyścig kolarski "IV Memoriał Sławomira Rubina".
Czytaj całość...
 
CENTRALNE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI
wtorek, 29 lipiec 2014

Image Wręczenie nominacji i odznaczeń, promocja absolwentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz wyróżnienie laureatów konkursu „Policjant, który mi pomógł” – to najważniejsze punkty Centralnych Obchodów Święta Policji. Podczas policyjnego święta warszawiacy mogli zobaczyć na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego defiladę pododdziałów i uczestniczyć w uroczystości zmiany posterunku honorowego przy Grobie Nieznanego Żołnierza

Czytaj całość...
 
"IV Memoriał Sławomira Rubina"
piątek, 25 lipiec 2014
Image 27 lipca 2014r. na terenie gminy Tuszyn odbędzie się wyścig kolarski "IV Memoriał Sławomira Rubina".
Czytaj całość...
 
Święto Policji 2014
czwartek, 24 lipiec 2014
Image 24 lipiec to dzień mający bardzo duże znaczenie dla wszystkich policjantów, pracowników cywilnych oraz ich rodzin. Jest to dzień w którym ,,rodzina policyjna" obchodzi swoje święto. Z tej okazji na terenie sali odpraw w Komisariacie Policji w Tuszynie odbyła się uroczystość przy udziale specjalnie zaproszonych gości, w trakcie której dokonano wręczenia odznaczeń oraz aktów mianowania funkcjonariuszy na wyższe stopnie policyjne.
Czytaj całość...
 
Pijany kierowca podczas jazdy wyrzucał puszki po piwie na jezdnię
poniedziałek, 21 lipiec 2014
Image Pijany pirat drogowy usiłował przekupić policjantów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Czytaj całość...
 
napadli śpiącego w mieszkaniu i ukradli mu telefon
czwartek, 17 lipiec 2014

Image Policjanci z komisariatu w Tuszynie zatrzymali dwóch mężczyzn mających związek z rozbojem. Obaj byli wcześniej notowani za konflikty z prawem. Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.

 

Czytaj całość...
 
Odpowie za zniszczenie mienia
wtorek, 15 lipiec 2014

Image Koluszkowscy policjanci zatrzymali 50-letnią kobietę, która odpowie za zniszczenie mienia. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

14 lipca 2014 roku po godzinie 01.00 Oficer Dyżurny KPP powiatu łódzkiego wschodniego otrzymał informację, iż w miejscowości Grabina, nieznana kobieta rzuca kostką brukową w pojazdy zaparkowane przy ulicy Leśnej. Policjanci natychmiast podjęli działania i chwilę po zgłoszeniu zatrzymali 50-letnią mieszkankę łodzi. Kobieta została przewieziona do Komendy Policji w Koluszkach. Zatrzymana miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty uszkodzenia szyb czołowych oraz pokryw silników dwóch pojazdów Toyota Corolla i Skoda Octavia. Jak tłumaczyła, jej zachowanie było typowym aktem wandalizmu, mającym na celu uszkodzenie pojazdów. Pokrzywdzeni straty oszacowali na kwotę 3 000 złotych. Zatrzymana nie miała dotychczas konfliktów z prawem. Kobiecie za popełnione czyny może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Odznaczony za zasługi dla PZKol
poniedziałek, 14 lipiec 2014

Image Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego, wszedł w szeregi wąskiego grona osób odznaczonych przez Polski Związek Kolarski ,,Za Zasługi dla Kolarstwa Polskiego”. Funkcjonariusz otrzymał specjalne odznaczenie oraz legitymację PZKol.

Czytaj całość...
 
Uzyskano środki na dofinansowanie zakupu nowego radiowozu i służb ponadnormatywnych policjantów
sobota, 12 lipiec 2014

Image  W najbliższym czasie będą mogli Państwo zobaczyć na terenie gm. Andrespol w powiecie łódzkim wschodnim dodatkowe patrole policyjne oraz nowy małolitrażowy pojazd służbowy, który będzie wykorzystywany przez policjantów do wykonywania czynności służbowych w obrębie powiatu.

Czytaj całość...
 
Plany wspópracy policjantów z KPP powiatu łódzkiego wschodniego z Królewską Kanadyjską Konną.
czwartek, 10 lipiec 2014

Image Funkcjonariusze  z Komendy Powiatowej Policji  powiatu łódzkiego wschodniego mają otwartą drogę współpracy z Kanadyjską Królewską Policją Konną. Stała się ona możliwa dzięki rozmowom Z-cy Komendanta Powiatowego Policji powiatu łódzkiego wschodniego prowadzonym podczas wizyty w Metropolitan Toronto Police. 

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 901