Start arrow Aktualności
niedziela, 29 marzec 2015
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Szukasz pracy ?
czwartek, 26 marzec 2015
Image Jeśli poszukujesz pracy a  jesteś osobą uczciwą i rzetelną, to ogłoszenie może Cię zainteresować.
Czytaj całość...
 
Włamali się do kiosku
czwartek, 26 marzec 2015
Image Policjanci z Komisariatu Policji w Rzgowie zatrzymali grupę młodych osób odpowiedzialnych za dokonanie włamania do kiosku w centrum Rzgowa. Ich łupem padły głównie wyroby tytoniowe o wartości 150 zł. Łączne straty jakie poniósł właściciel kiosku sięgają 2 150 zł.
Czytaj całość...
 
Policjanci z KPP Łódź-Wschód nieustannie doskonalą swoje umiejętności
środa, 25 marzec 2015
Image 25 marca 2015 roku na nieczynnym odcinku drogi ekspresowej S-8 w Rzgowie, odbyły się ćwiczenia dowódczo-sztabowe policjantów z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego mające na celu między innymi podniesienie umiejętności funkcjonariuszy w zakresie tworzenia blokad drogowych.
Czytaj całość...
 
I edycja Powiatowego Konkursu ,,Edukacja dla bezpieczeństwa - Pierwsza pomoc"
wtorek, 24 marzec 2015
Image 20 marca 2015 roku w murach Publicznego Gimnazjum w Wiśniowej Górze odbyła się I edycja Powiatowego Konkursu ,,Edukacji dla bezpieczeństwa – Pierwsza pomoc”.
Czytaj całość...
 
Policyjna debata w Bukowcu
poniedziałek, 16 marzec 2015

Image 16 marca 2015 roku w Świetlicy Środowiskowej w Bukowcu odbyła się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa ,,seniorów” na terenie gminy Brójce.

Czytaj całość...
 
Pijani pracownicy ochrony w Nowych Skoszewach
czwartek, 12 marzec 2015
Image Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie poruszającym się po terenie budowy autostrady A-1. Ich dociekliwość doprowadziła w konsekwencji do ujawnienia trzech nietrzeźwych pracowników ochrony, mających chronić teren budowy odcinka autostrady przebiegającej przez miejscowość Nowe Skoszewy w gm. Nowosolna.
Czytaj całość...
 
Dodatkowe patrole na terenie gminy Koluszki
czwartek, 12 marzec 2015
Image 12 marca 2015 r. w siedzibie Urzędu Miasta w Koluszkach, Komendant Powiatowy Policji powiatu łódzkiego wschodniego insp. Krzysztof Dąbrowski i Burmistrz Miasta Koluszki Waldemar Chałat podpisali porozumienie dotyczące sfinansowania przez Samorząd Gminy Koluszki, dodatkowych służb patrolowych pełnionych przez policjantów.
Czytaj całość...
 
,,Gdyby coś się stało, pamiętaj o moich dzieciach" - ruszyła kampania społeczna ,,Bohaterowie"
wtorek, 10 marzec 2015
Image 23 lutego 2015 roku ruszyła kampania społeczna „Bohaterowie” przygotowana przez Fundację Dorastaj z Nami. Jej celem jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na rolę służb mundurowych w Polsce i na kwestie odpowiedzialności społecznej za losy rodzin tych, którzy w swojej codziennej pracy narażają za nas życie. Kampania została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, ministra Marka Michalaka.
Czytaj całość...
 
W trosce o bezpieczeństwo...
piątek, 06 marzec 2015
Image 5 marca 2015 roku w Starostwie Powiatowym w Łodzi odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli  policjanci oraz przedstawiciele starostwa i gmin powiatu łódzkiego wschodniego zajmujący się zagadnieniami z zakresu inżynierii ruchu drogowego. Głównym celem spotkania było wypracowanie właściwych kierunków w zakresie poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu łódzkiego wschodniego.   
Czytaj całość...
 
,,Kasetkowy" włamywacz w rękach tuszyńskich policjantów
środa, 04 marzec 2015
Image Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszynie zatrzymali sprawcę włamania do kasetki z pieniędzmi. Jego łupem padła kwota 280 zł. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 1063
Wyszukiwarka
Gościmy
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

 

Obraz


Obraz

ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Obraz
Obraz

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz