Start arrow Aktualności
piątek, 19 wrzesień 2014
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Kradła portfele.Teraz odpowie przed sądem.
czwartek, 18 wrzesień 2014

Image Policjanci z Komisariatu w Tuszynie zatrzymali 36 letnią obywatelkę Rumunii, która 17 września 2014 r. na terenie jednego z centrów targowych w Rzgowie skradła portfele z dokumentami i pieniędzmi w łącznej kwocie ponad 10.000 zł.

Czytaj całość...
 
Udział policji w obchodach 75 rocznicy agresji sowieckiej na polskę
środa, 17 wrzesień 2014
Image Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego brali udział w uroczystych obchodach 75 rocznicy agresji sowieckiej na Polskę.
Czytaj całość...
 
Wizyta policjantów w gimnazjum publicznym w Wiśniowej Górze
środa, 17 wrzesień 2014
Image Celem wizyty funkcjonariuszy z Zespołu ds. Nieletnich Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Publicznym Gimnazjum  w Wiśniowej Górze było uświadomienie uczniom klas pierwszych, iż zapisy Ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich, przewidują ich odpowiedzialność za popełnienie czynów zabronionych.   
Czytaj całość...
 
Odblaskowe przedszkolaki
wtorek, 16 wrzesień 2014

Image Kształtowanie prawidłowych nawyków komunikacyjnych zaczyna się już od najmłodszych lat. Uświadamianie dzieciom z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać w drodze do szkół i przedszkoli to podstawa działań profilaktyczno- edukacyjnych mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa  dzieci na drogach.

 

Czytaj całość...
 
Bezpieczne Grzybobranie
wtorek, 16 wrzesień 2014

Image Wrześniowa pogoda sprzyja wycieczkom do lasu i grzybobraniu. Jednak podczas zbierania grzybów łatwo stracić orientację w terenie i zgubić się w lesie.  Aby uniknąć takiej sytuacji warto dobrze przygotować się do grzybobrania. Oto kilka wskazówek, które mogą nam w tym pomóc:

Czytaj całość...
 
Szukamy Świadków tragicznego wypadku
piątek, 12 wrzesień 2014

Image Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź-Widzew  ustalili personalia rowerzystki, która zginęła w wypadku na terenie  Woli Rakowej gm. Brójce. Nadal szukają świadków tego tragicznego wypadku.

Czytaj całość...
 
Wypadek na drodze Justynów - Andrespol
piątek, 12 wrzesień 2014

Image Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 03 września 2014 roku około godz 19:00 na drodze pomiędzy miejscowościami Justynów - Andrespol, w rejonie przepustu drogowego pod jezdnią - mostka. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że jadący rowerem 19-letni mieszkaniec powiatu łódzkiego wschodniego, został potrącony prawym zewnętrznym lusterkiem wyprzedzającego  go pojazdu osobowego w kolorze czarnym, na skutek czego upadł on na ziemię i doznał obrażeń w postaci pęknięcia kości czaszki i twarzoczaszki, pęknięcia żuchwy oraz złamania wyrostka kłykciowego lewego. Kierujący pojazdem osobowym odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pokrzywdzonemu pomocy medycznej i nie informując odpowiednich służb.

Czytaj całość...
 
Policjanci zatrzymali złodziei, którzy okradli teren budowy.
czwartek, 11 wrzesień 2014

Image Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego zatrzymali sprawców kradzieży pieca gazowego oraz jego osprzętu o łącznej wartości 11500 złotych. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj całość...
 
Narodowe Czytanie z Policją
wtorek, 09 wrzesień 2014
Image 6 września 2014r. w Parku Miejskim w Tuszynie odbyło się już po raz drugi Narodowe Czytanie zainicjowane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Bronisława Komorowskiego. Tym razem w akcji wzięli udział funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tuszynie.
Czytaj całość...
 
motocyklista poniósł śmierć
niedziela, 07 wrzesień 2014

ImagePolicjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 5 września 2014 roku około godziny 21:10 na ulicy Rokicińskiej w  Bukowcu.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 937
Wyszukiwarka
Gościmy
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

 

Obraz


Obraz

ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Obraz
Obraz

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz