Start arrow Aktualności
sobota, 25 październik 2014
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"
czwartek, 23 październik 2014

Image Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Dziś ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

Czytaj całość...
 
Nie dla agresji na drodze
czwartek, 23 październik 2014

Image Jesteś mieszkańcem województwa łódzkiego lub podróżujesz po jego drogach ? Ta informacja jest dla Ciebie.  

Zapoznaj się z treścią zamieszczoną na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

wciśnij : http://www.lodzka.policja.gov.pl/content/view/10470/277/

 
Prewencja Policji dzisiaj -  perspektywy i wyzwania
czwartek, 23 październik 2014

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda nowoczesna służba w prewencji Policji? Weź udział w projekcie informacyjno-edukacyjnym „Prewencja Policji dzisiaj - perspektywy i wyzwania”.

Do 11 stycznia 2015 r. w Muzeum Techniki i Przemysłu NOT w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zainteresowani będą mogli zapoznać się ze specyfiką służby prewencji Policji, w tym zgłębić tajniki wiedzy na temat wyposażenia, umundurowania, ale także ścieżki zawodowej policjanta w poszczególnych pionach służby prewencji.

Czytaj całość...
 
Kto rozpoznaje ?
czwartek, 23 październik 2014

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pabianicach nadal  wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 12 października 2014 roku około godziny 22:50 w Rzgowie na skrzyżowaniu drogi krajowej   nr 1 z ulicą Żeromskiego.

Ze wstępnych ustaleń wynika,  że kierowca ciągnika siodłowego z naczepą,  jadąc na zielonym świetle potrącił przebiegającą przez środek skrzyżowania kobietę. Pomimo podjętej reanimacji przez przybyłą na miejsce załogę pogotowia ratunkowego kobieta zmarła. Policjanci  do chwili obecnej poszukują świadków zdarzenia i próbują ustalić   personalia ofiary wypadku.  

Dokumentacja fotograficzna przedstawiająca wizerunek denatki widoczna jest w zakładce umieszczonej po lewej stronie ekranu o nazwie ,,Nieznane zwłoki"

Czytaj całość...
 
Złodziej w rękach Rzgowskiej Policji
czwartek, 23 październik 2014

Image Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Rzgowskiego Komisariatu Policji zatrzymali sprawcę kradzieży telefonu komórkowego. W trakcie przeszukania w miejscu jego zamieszkania ujawnili również inne przedmioty pochodzące z przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Czytaj całość...
 
Wizyta u przedszkolaków z Justynowa
wtorek, 21 październik 2014

Image 21 października 2014 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego gościli z wizytą u przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Justynowie przy ulicy Kasprzaka 18.

Czytaj całość...
 
Usłyszał zarzut posiadania narkotyków
poniedziałek, 20 październik 2014

Image Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego zatrzymali mężczyznę spożywającego alkohol w miejscu niedozwolonym, który odmówił podania danych personalnych i posiadał narkotyki. Usłyszał on już zarzut za który grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Czytaj całość...
 
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
niedziela, 19 październik 2014

Image Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.

Czytaj całość...
 
IX Edycja Konkursu Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie
piątek, 17 październik 2014
Image 16 października 2014r. policjanci Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego przeprowadzili IX już eliminacje powiatowe „Konkursu Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie” w ramach programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Dzięki uprzejmości dyrekcji kolejny już rok odbyły się one w Szkole Podstawowej w Wiśniowej Górze.  Do konkursu zadeklarowało się 8 szkół podstawowych z naszego  powiatu. W ramach przeprowadzonych eliminacji szkolnych zostali już wcześniej wyłonieni zwycięzcy w dwuosobowych grupach, którzy przystąpili do dalszej rywalizacji.
 
Czytaj całość...
 
Seria tragicznych w skutkach wypadków.
czwartek, 16 październik 2014

Image Policjanci apelują o ostrożność zwłaszcza , że jesienne warunki pogodowe, mgły i opady nie sprzyjają bezpieczeństwu na drodze.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 958
Wyszukiwarka
Gościmy
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

 

Obraz


Obraz

ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Obraz
Obraz

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz