Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Aplikacja ,,Moja komenda"
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Najczęściej czytane

 1. Policyjni sportowcy wyróżnieni. Wśród nich policjant z Komisariatu Policji w Rzgowie.

  W czwartek 5 stycznia br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczystość uhonorowania policyjnych sportowców, którzy w ubiegłym roku odnieśli znaczące sukcesy na arenach polskich i międzynarodowych. Wśród odznaczonych był również policjant z Komisariatu Policji w Rzgowie ( KPP Łódź-Wschód ) sierz. Przemysław Strumian.

 2. ŚLUBOWANIE NOWO PRZYJETYCH FUNKCJONARIUSZY

  W Sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach po raz pierwszy w 2017 roku, odbyło się uroczyste ślubowanie dwóch nowo przyjętych policjantów, którzy wkrótce rozpoczną szkolenie podstawowe przygotowujące do służby.

 3. Konferencja finałowa programu MSWiA ,,Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka w Koluszkach

  9 stycznia 2017 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Koluszkach odbyła się konferencja finałowa poświęcona podsumowaniu projektu realizowanego na terenie gminy Koluszki na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku, w ramach ,,Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań - Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017”. Inicjatorami zrealizowanego projektu był Urząd Miejski w Koluszkach i Komenda Powiatowa Policji powiatu łódzkiego wschodniego.

 4. SPRZEDAWCO – UPEWNIJ SIĘ KOMU SPRZEDAJESZ WYROBY TYTONIOWE I ALKOHOLOWE

  W ramach realizacji programu MSWiA ,,Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka, z inicjatywy Urzędu Miejskiego w Koluszkach, w 65 punktach położonych na terenie gminy Koluszki, w których prowadzona jest sprzedaż i obrót wyrobami alkoholowymi i tytoniowymi, przeprowadzono tzw. ,,kontrolowany zakup” tych wyrobów. W ramach ewaluacji i profilaktyki, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego, Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przeprowadzili na terenie wymienionych placówek handlowych, spotkania z właścicielami i pracownikami, w trakcie których przestrzegano przed sprzedażą tych wyrobów osobom nieletnim oraz poinformowano jak poważne i surowe konsekwencje grożą w przypadku niestosowania się do tych przepisów. BĄDŹ ODOPWIEDZIALNYM SPRZEDAWCĄ

 5. ,,Przejazd do życia”

  Przejazd do życia - pod taką nazwą przeprowadzone zostały ponadpowiatowe i międzyinstytucjonalne działania prewencyjne na obszarach kolejowych oraz w rejonach zbiegu szlaków kolejowych i drogowych – przejazdy kolejowe, na terenie województwa łódzkiego. Inicjatorami działań, do udziału w których zaproszono policjantów z kilku jednostek garnizonu łódzkiego, funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei oraz Straży Granicznej byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkie-go wschodniego.

 6. KONTROLOWALI PUNKTY SPRZEDAŻY FAJERWERKÓW

  W związku ze zbliżającą się nocą Sylwestrową policjanci z KPP Łódź-Wschód wśród, których był również policyjny pirotechnik wraz z funkcjonariuszami Straży Pożarnej z KP PSP w Koluszkach, skontrolowali kilkadziesiąt stoisk na terenie powiatu, na których dokonywany był obrót i sprzedaż materiałów pirotechnicznych. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na legalność sprzedaży fajerwerków oraz warunki w jakich są przechowywane.

 7. Policja i służby podległe MSWiA niosą pomoc osobom zagrożonym zamarznięciem. I Ty możesz pomóc !!!

  W związku z falą mrozów Policja apeluje o wzmożoną czujność i zwracanie uwagi na wszystkie osoby, których życie może być zagrożone. Przez całą dobę czynne są numery alarmowe 112 i 997. Informacja szybko przekazana służbom może komuś uratować życie. Nie bądźmy obojętni na zagrożenia związane z wychłodzeniem organizmu. Jeżeli sami Państwo nie jesteście w stanie pomóc takim osobom, poinformujcie służby. W tych dniach nikt nie może zostać sam !!!

 8. Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mężczyzny

  Przez kilka godzin grupa policjantów z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego wspólnie z funkcjonariuszami Oddziałów Prewencji Policji w Łodzi i strażakami z Koluszek, Andrespola oraz Wiśniowej Góry poszukiwali zaginionego 68 -latka. Mężczyznę odnaleziono w odległości kilkunastu kilometrów od miejsca w którym był widziany po raz ostatni

 9. Tragiczny wypadek na DW 714 w Kurowicach

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 17 stycznia br. na drodze wojewódzkiej DW 714 w Kurowicach. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierowca osobowej hondy.

 10. KOMUNIKAT BIURA RUCHU DROGOWEGO KGP

  Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji odnosi się do doniesień medialnych na temat zmian w przepisach dla kierowców.

Tagi

fajerwerki odzyskano wypadek ślubowanie Moja Komenda ujecie obywatelskie Policja rewiry dzielnicowych pełnomocnik kradzież dzielnicowi ferie zatrzymane ososby ososby starsze prewencja ukradł rower rzecznik petardy praca w Policji MSWiA policja Andrespol narkotyki dzielnicowy bliżej nas podróbki Policyjna Akademia Bezpieczeństwa gimnazjum dzieci i młodzież ŚDM Kraków 2016 praw przedszkolaki andrespol prelekcje BIP szkoła podstawowa nowo przyjęci funkcjonariusze wychłodzenie Kurowice akcja policji Śmiertelny wypadek bezpieczeństwo french rzgów posterunek w Andrespolu nietrzeźwy nietrzeźwy kierujący ruch drogowy dzielnicowy bezpieczne ferie 2017 edukacja najlepszy w Polsce

Linki

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.