Start arrow Aktualności
środa, 08 lipiec 2015
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Nadal apelujemy o rozsądek podczas wypoczynku nad wodą
wtorek, 07 lipiec 2015

Image Ciepłe dni sprzyjają spędzaniu wolnego czasu nad wodą. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci nad wodą zależy w dużej mierze od nas samych. Przestrzegajmy podczas wypoczynku nad wodą podstawowych zasad.

Czytaj całość...
 
Bezpieczne wakacje
wtorek, 30 czerwiec 2015

ImageWakacje to czas wypoczynku i podróży. Dla funkcjonariuszy, to jednak okres wzmożonej pracy. Policjanci ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących m.in. samochodami oraz autokarami, a policyjni „wodniacy” patrolują akweny wodne, zwracając uwagę na wszystkich, którzy w upalne dni korzystają z kąpieli. Funkcjonariusze przypominają, że wakacje to przerwa od pracy i szkoły, ale nie od myślenia - zasady bezpieczeństwa obowiązują zawsze i wszędzie!

Czytaj całość...
 
Ćwiczenia dowódczo sztabowe dla funkcjonariuszy
niedziela, 28 czerwiec 2015

ImagePolicjanci Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego przystąpili do realizacji treningu dowódczo sztabowego na terenie zbiornika wodnego „Kotliny”.

Czytaj całość...
 
Wywalczyła III miejsce
piątek, 26 czerwiec 2015

ImagePolicjantka Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego zajęła III miejsce w finale ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2015”.

Czytaj całość...
 
Policjanci zawitali w Szkole Podstawowej nr 2 w Tuszynie
czwartek, 25 czerwiec 2015

ImageFunkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego przeprowadzili sprawdzian praktyczny na kartę rowerową dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Tuszynie.

Czytaj całość...
 
Drabina sukcesów w naszej jednostce
czwartek, 25 czerwiec 2015

ImagePolicjanci Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego oficjalnie otrzymali zasłużone nagrody oraz wyróżnienia za osiągnięte sukcesy.

Czytaj całość...
 
Festyn parafialny w Koluszkach
poniedziałek, 22 czerwiec 2015

ImagePolicjanci Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego wzięli udział w festynie rodzinnym organizowanym na terenie parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Koluszkach.

Czytaj całość...
 
Pijany kierowca quada zakończył jazdę w rowie
poniedziałek, 22 czerwiec 2015

ImageDyżurny Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach otrzymał zgłoszenie, iż w miejscowości Kurowice pijany kierowca quada wjechał do rowu.

Czytaj całość...
 
Noc Kupały i Jarmark Średniowieczny w Plichtowie
poniedziałek, 22 czerwiec 2015

ImagePolicjanci Posterunku Policji w Andrespolu czuwali nad bezpieczeństwem imprezy „Noc Kupały i Jarmark Średniowieczny”, która odbyła się na terenie GPCKiE w Plichtowie.

Czytaj całość...
 
Odpowiedzą za posiadanie narkotyków
poniedziałek, 22 czerwiec 2015

ImageDwie osoby zatrzymane na terenie podległym Komisariatowi Policji w Tuszynie za posiadanie narkotyków. Oboje usłyszeli już zarzuty.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 1122
Wyszukiwarka
Gościmy
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

 

Obraz


        
        ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Obraz
Obraz 

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz