Start arrow Aktualności
sobota, 30 kwiecień 2016
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Obraz

Tragiczny wypadek w Bukowcu
piątek, 29 kwiecień 2016
Image Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rzgowie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Bukowiec na drodze wojewódzkiej W-713. Jedna osoba nie żyje.
Czytaj całość...
 
Bezpieczna majówka  bezpieczna tożsamość
piątek, 29 kwiecień 2016
Image Przed nami długi majowy weekend - przestrzeganie zasad ruchu drogowego to podstawa bezpieczeństwa zwłaszcza, gdy na wspólny wyjazd autem jedzie cała rodzina. Sprzymierzeńcami udanego urlopu będą także wyobraźnia i rozsądek – nie pozostawiajmy w samochodzie portfela, saszetki ani torebki z dokumentami. Konsekwencją braku rozwagi może być bowiem kradzież dowodu osobistego, która może być dużo bardziej dotkliwa niż strata gotówki.
Czytaj całość...
 
Pamiętajmy o kulturalnym wypoczynku i bezpieczeństwie
piątek, 29 kwiecień 2016
Image Długi weekend majowy to dla wielu Polaków czas wyjazdów i spotkań ze znajomymi. Wielu z nas zdecyduje się również na wypoczynek w miejscu zamieszkania, spędzając wolny czas na powietrzu, także przy wspólnym grillowaniu, któremu często towarzyszy alkohol. Pamiętajmy o kulturalnym wypoczynku i bezpieczeństwie oraz obowiązujących nas uregulowaniach prawnych.
Czytaj całość...
 
Zbliża się długi weekend majowy
piątek, 29 kwiecień 2016
Image Jak zwykle w tych dniach wzrośnie natężenie ruchu na drogach w związku z licznymi wyjazdami. Zadbajmy o bezpieczeństwo podczas podróży ale i o odpowiednie zabezpieczenie pozostawianego majątku. Podczas weekendu majowego należy spodziewać się częstszych kontroli drogowych. Policjanci będą zwracać uwagę na stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia pasażerów. Nie będzie taryfy ulgowej dla piratów drogowych nie przestrzegających ograniczeń prędkości czy wyprzedzających "na trzeciego". Funkcjonariusze będą też przeprowadzać liczne kontrole stanu trzeźwości kierowców.
Czytaj całość...
 
Uwaga! Internetowi "znajomi" z zagranicy wyłudzają pieniądze
czwartek, 28 kwiecień 2016
Image Zawieranie znajomości za pośrednictwem sieci Internet nie zawsze musi oznaczać, że po drugiej stronie monitora mamy do czynienia z oszustem. Nie należy jednak tracić czujności i bezkrytycznie wierzyć temu, co do nas pisze nowo poznany „ktoś”.
Czytaj całość...
 
Narkotykowy producent usłyszał zarzuty
czwartek, 28 kwiecień 2016
Image Policjanci zatrzymali 30 – letniego mieszkańca gminy Rzgów, który w miejscu zamieszkania uprawiał konopie indyjskie inne niż włókniste. W trakcie przeszukań mundurowi zabezpieczali również sprzęt służący do ich uprawy oraz tabletki ,,ecstasy”. Za posiadanie i produkcję środków odurzających grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
Czujny dzielnicowy
środa, 27 kwiecień 2016
Image Dzielnicowy z koluszkowskiej policji zatrzymał po służbie poszukiwanego, który powinien odbywać karę pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
Policjanci z Andrespola zatrzymali mieszkańca Łodzi, który posiadał narkotyki
wtorek, 26 kwiecień 2016
Image W godzinach popołudniowych 23 kwietnia 2016r na terenie gminy Andrespol funkcjonariusze z posterunku w Andrespolu na podległym im terenie, zatrzymali 20 – letniego mieszkańca Łodzi, który posiadał przy sobie marihuanę. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
XXXIX Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - 2016
piątek, 22 kwiecień 2016
Image W dniu dzisiejszym, 22 kwietnia 2016 r. na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Koluszkach przy ulicy Zagajnikowej odbył się finał eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Na finałowej gali wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach, którzy otrzymali dyplomy, puchary oraz upominki rzeczowe. 
 
Czytaj całość...
 
Rekordowy wskaźnik poczucia bezpieczeństwa Polaków
środa, 20 kwiecień 2016
Image W dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 1346
Wyszukiwarka
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

Obraz

Obraz


        Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


ObrazObraz

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz