Start arrow Aktualności
wtorek, 21 październik 2014
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Wizyta u przedszkolaków z Justynowa
wtorek, 21 październik 2014

Image 21 października 2014 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego gościli z wizytą u przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Justynowie przy ulicy Kasprzaka 18.

Czytaj całość...
 
Usłyszał zarzut posiadania narkotyków
poniedziałek, 20 październik 2014

Image Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego zatrzymali mężczyznę spożywającego alkohol w miejscu niedozwolonym, który odmówił podania danych personalnych i posiadał narkotyki. Usłyszał on już zarzut za który grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Czytaj całość...
 
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
niedziela, 19 październik 2014

Image Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.

Czytaj całość...
 
IX Edycja Konkursu Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie
piątek, 17 październik 2014
Image 16 października 2014r. policjanci Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego przeprowadzili IX już eliminacje powiatowe „Konkursu Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie” w ramach programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Dzięki uprzejmości dyrekcji kolejny już rok odbyły się one w Szkole Podstawowej w Wiśniowej Górze.  Do konkursu zadeklarowało się 8 szkół podstawowych z naszego  powiatu. W ramach przeprowadzonych eliminacji szkolnych zostali już wcześniej wyłonieni zwycięzcy w dwuosobowych grupach, którzy przystąpili do dalszej rywalizacji.
 
Czytaj całość...
 
Seria tragicznych w skutkach wypadków.
czwartek, 16 październik 2014

Image Policjanci apelują o ostrożność zwłaszcza , że jesienne warunki pogodowe, mgły i opady nie sprzyjają bezpieczeństwu na drodze.

Czytaj całość...
 
Wpadli z kontrabandą.
czwartek, 16 październik 2014

Image Policjanci z Komisariatu w Rzgowie zatrzymali pojazd,  którym przewożono 11000 paczek papierosów. Podejrzanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna

Czytaj całość...
 
Śmiertelne potrącenie w Rzgowie.
poniedziałek, 13 październik 2014

Image Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pabianicach wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 12 października 2014 roku około godziny 22:50 w Rzgowie na skrzyżowaniu drogi krajowej   nr 1 z ulicą Żeromskiego.

Czytaj całość...
 
Sygnał od świadków pozwolił zatrzymać nietrzeźwego kierowcę.
środa, 08 październik 2014

Image Niebezpieczne manewry zaniepokoiły innego uczestnika ruchu oraz pasażera jego pojazdu, którzy powiadomili policję. Chwilę później mundurowi zatrzymali kierującego fiatem, który miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Czytaj całość...
 
Jesteś widoczny - jesteś bezpieczny
wtorek, 07 październik 2014
Image Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Łodzi, realizują program mający na celu poprawienie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego a w szczególności pieszych oraz rowerzystów. 
Czytaj całość...
 
Prelekcje z uczniami Szkoły Podstawowej w Będzelinie
czwartek, 02 październik 2014
Image 1 października 2014 r.  na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Będzelinie, odbyły się kolejne już prelekcje  z udziałem uczniów oraz policjanta z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 953
Wyszukiwarka
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

 

Obraz


Obraz

ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Obraz
Obraz

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz