Start arrow Aktualności
czwartek, 24 lipiec 2014
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Pijany kierowca podczas jazdy wyrzucał puszki po piwie na jezdnię
poniedziałek, 21 lipiec 2014
Image Pijany pirat drogowy usiłował przekupić policjantów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Czytaj całość...
 
napadli śpiącego w mieszkaniu i ukradli mu telefon
czwartek, 17 lipiec 2014

Image Policjanci z komisariatu w Tuszynie zatrzymali dwóch mężczyzn mających związek z rozbojem. Obaj byli wcześniej notowani za konflikty z prawem. Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.

 

Czytaj całość...
 
Odpowie za zniszczenie mienia
wtorek, 15 lipiec 2014

Image Koluszkowscy policjanci zatrzymali 50-letnią kobietę, która odpowie za zniszczenie mienia. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

14 lipca 2014 roku po godzinie 01.00 Oficer Dyżurny KPP powiatu łódzkiego wschodniego otrzymał informację, iż w miejscowości Grabina, nieznana kobieta rzuca kostką brukową w pojazdy zaparkowane przy ulicy Leśnej. Policjanci natychmiast podjęli działania i chwilę po zgłoszeniu zatrzymali 50-letnią mieszkankę łodzi. Kobieta została przewieziona do Komendy Policji w Koluszkach. Zatrzymana miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty uszkodzenia szyb czołowych oraz pokryw silników dwóch pojazdów Toyota Corolla i Skoda Octavia. Jak tłumaczyła, jej zachowanie było typowym aktem wandalizmu, mającym na celu uszkodzenie pojazdów. Pokrzywdzeni straty oszacowali na kwotę 3 000 złotych. Zatrzymana nie miała dotychczas konfliktów z prawem. Kobiecie za popełnione czyny może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Odznaczony za zasługi dla PZKol
poniedziałek, 14 lipiec 2014

Image Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego, wszedł w szeregi wąskiego grona osób odznaczonych przez Polski Związek Kolarski ,,Za Zasługi dla Kolarstwa Polskiego”. Funkcjonariusz otrzymał specjalne odznaczenie oraz legitymację PZKol.

Czytaj całość...
 
Uzyskano środki na dofinansowanie zakupu nowego radiowozu i służb ponadnormatywnych policjantów
sobota, 12 lipiec 2014

Image  W najbliższym czasie będą mogli Państwo zobaczyć na terenie gm. Andrespol w powiecie łódzkim wschodnim dodatkowe patrole policyjne oraz nowy małolitrażowy pojazd służbowy, który będzie wykorzystywany przez policjantów do wykonywania czynności służbowych w obrębie powiatu.

Czytaj całość...
 
Plany wspópracy policjantów z KPP powiatu łódzkiego wschodniego z Królewską Kanadyjską Konną.
czwartek, 10 lipiec 2014

Image Funkcjonariusze  z Komendy Powiatowej Policji  powiatu łódzkiego wschodniego mają otwartą drogę współpracy z Kanadyjską Królewską Policją Konną. Stała się ona możliwa dzięki rozmowom Z-cy Komendanta Powiatowego Policji powiatu łódzkiego wschodniego prowadzonym podczas wizyty w Metropolitan Toronto Police. 

Czytaj całość...
 
Tragiczne skutki wypadku drogowego w Wodzinie Majorackim.
piątek, 04 lipiec 2014

Image 29 czerwca 2014 roku mundurowi z Komisariatu Policji w Tuszynie zatrzymali sprawcę   wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 51 letni mężczyzna. Podejrzany został  tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Czytaj całość...
 
seryjny włamywacz z Tuszyna w rękach policji.
środa, 02 lipiec 2014
Image Decyzją sądu, włamywacz zatrzymany przez policjantów z Tuszyna, został tymczasowo aresztowany.  
Czytaj całość...
 
POLICJANT ROKU 2014 - ZAGŁOSUJ
niedziela, 29 czerwiec 2014
Trwa plebiscyt na Policjanta Roku 2014. Zagłosuj na policjantkę z KPP Łódź Wschód sierz. Malwinę Kłosińską

Image
Czytaj całość...
 
Patrol Roku 2014. Są powody do dumy.
sobota, 28 czerwiec 2014

Image Funkcjonariusze reprezentujący Komendę Powiatową Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach, dotarli do ścisłego finału Wojewódzkich Eliminacji XXI Edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji ,,Patrol Roku" i będą reprezentowali Naszą jednostkę oraz całe województwo łódzkie w zawodach ogólnopolskich.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 897