Start arrow Aktualności
środa, 25 maj 2016
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Obraz

Myślą o służbie w policji...
wtorek, 24 maj 2016
Image W dniu dzisiejszym, 24 maja 2016 roku do siedziby Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego przyszła grupa gimnazjalistów, która rozważa związanie swojej przyszłości z policyjnym mundurem. Uczniowie klasy III Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Koluszkach odwiedzili nas wraz ze swoim wychowawcą  Piotrem Zendeł.
Czytaj całość...
 
Kolejny długi majowy weekend - 2016
wtorek, 24 maj 2016
Image Wkrótce rozpocznie się kolejny długi weekend. O bezpieczeństwo podróżnych dbać będzie większa niż zwykle liczba policjantów ruchu drogowego. Funkcjonariusze będą ułatwiać ruch pojazdów zwłaszcza przy wjeździe i wyjeździe z dużych miast, będą też zdecydowanie reagować na łamanie prawa, zwłaszcza w sposób zagrażający bezpieczeństwu innym użytkownikom dróg.
Czytaj całość...
 
W upały nie zostawiajmy w pojazdach dzieci i zwierząt nawet na chwilę
wtorek, 24 maj 2016
Image Aura pogodowa jaka panuje za oknem powoduje, że w godzinach południowych temperatura powietrza dochodzi nawet do kilkudziesięciu stopni. Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, by kategorycznie nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt. Przy upałach we wnętrzu pojazdu robi się swego rodzaju szklarnia, w której temperatura jest znacznie wyższa od tej na zewnątrz. Nie doprowadzajmy do takich niebezpiecznych sytuacji. Mandat karny w wysokości 500 złotych to najmniejsza konsekwencja.
 
Przez brak rozwagi możemy mieć na sumieniu czyjeś życie !!!
Czytaj całość...
 
Zbliża się Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego
wtorek, 24 maj 2016
Image 25 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego. To dzień, w którym zwracamy uwagę społeczeństwa na problem zaginięć dzieci i młodzieży. Symbolem pamięci o zaginionych dzieciach jest kwiat niezapominajki.
Czytaj całość...
 
Uczniowie ZSP nr 2 w Koluszkach z wizytą w komendzie
poniedziałek, 23 maj 2016
Image Uczniowie klasy o profilu policyjno-prawnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjlanych nr 2 w Koluszkach przybyli z wizytą do siedziby Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego gdzie w trakcie zajęć praktycznych mieli możliwość uzupełnienia swojej wiedzy teoretycznej jaką udało się im zdobyć przez ostatnie dwa semestry. 
Czytaj całość...
 
Spotkanie zespołu kryzysowego z udziałem przedstawiciela policji
piątek, 20 maj 2016
Image 19 maja 2016 roku w Starostwie Powiatowym w Łodzi  przy ulicy Sienkiewicza, odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, w którym udział wziął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji powiatu łódzkiego wschodniego podinsp. Robert  Buczkowski. W trakcie posiedzenia w głównej mierze poruszono zagadnienia związane z mającymi się odbyć w lipcu 2016 roku w Krakowie  „Światowymi Dniami Młodzieży”.
Czytaj całość...
 
FINAŁ I I EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU ,,EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA - PIERWSZA POMOC"
środa, 18 maj 2016
Image 17 maja 2016 roku w murach Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej Polski w Kurowicach odbyła się już  II edycja Powiatowego Konkursu ,,Edukacja dla bezpieczeństwa – Pierwsza pomoc”.

Czytaj całość...
 
Rewizyta kanadyjskiego policjanta w koluszkowskiej komendzie
wtorek, 17 maj 2016
Image Po blisko dwóch latach, z rewizytą do Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego przyjechał policjant z Kanady pełniący na co dzień służbę w Toronto Police Service. Spotkanie z kanadyjskim stróżem prawa zostało zainicjowane przez Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji powiatu łódzkiego wschodniego podinsp. Roberta Buczkowskiego, i było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń. Pozwoliło również na zweryfikowanie progresu jaki udało się osiągnąć w tym okresie. Nasz zagraniczny ,,kolega po fachu" był pod dużym wrażeniem zwiedzając zmodernizowany i rozbudowany budynek komendy.
Czytaj całość...
 
Wypadek autobusu i pojazdów osobowych na autostradzie A-1 pod Tuszynem
wtorek, 17 maj 2016
Image Tuż przed południem 13 maja 2016 roku na 328 km autostrady A1 w wyniku nie zachowania odpowiedniej odległości między pojazdami doszło do wypadku z udziałem autobusu i dwóch samochodów osobowych. Było wielu rannych i ofiary śmiertelne.
 
Na szczęście do wymienionego zdarzenia nie doszło naprawdę i jest  to tylko początek scenariusza ćwiczeń wojewódzkich o kryptonimie "Autostrada 2016", które odbyły się w wymienionym terminie na budowanym jeszcze odcinku autostrady A1, węzeł autostradowy Tuszyn w pobliżu miejscowości Żeromin. W działaniach brali udział policjanci z komendy powiatowej w Koluszkach.
Czytaj całość...
 
Ćwiczenia obronne dla policjantów i pracowników cywilnych policji
wtorek, 17 maj 2016
Image 12 i 13 maja 2016 roku, w Uniejowie funkcjonariusze Sztabu Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zorganizowali szkolenie obronne dla pracowników i policjantów komórek kadrowych i prewencyjnych oraz sztabowych, realizujących przygotowania obronne.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 1360
Wyszukiwarka
Gościmy
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

Obraz

Obraz


        Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


Obraz


ObrazObraz

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz