Start arrow Aktualności
niedziela, 21 grudzień 2014
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Apelujemy o ostrożność w ostatnich dniach przed świętami
sobota, 20 grudzień 2014

Image Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a zatem czas przygotowań, porządków i wzmożonych zakupów. Przed nami ostatni weekend, który wiele osób wykorzysta na ostatnie przygotowania.  Aby ustrzec się przed kradzieżą, należy być ostrożnym i pamiętać, że możemy być obserwowani przez kieszonkowców, którzy tylko czekają na chwilę naszej  nieuwagi. Przestępcy wykorzystując lub organizując sztuczny tłok, działają zarówno w sklepach, na targowiskach jak i w komunikacji miejskiej. Dlatego nie wolno zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Czytaj całość...
 
Policjanci odebrali nowe radiowozy
piątek, 19 grudzień 2014

Image Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego otrzymali trzy nowe radiowozy . Zakup nowego taboru współfinansowały samorządy powiatu oraz gmin Tuszyn, Andrespol i Nowosolna.

Czytaj całość...
 
Śmiertelne potrącenie pieszego w Rzgowie
piątek, 19 grudzień 2014

ImagePolicjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pabianicach wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło około godziny 18:10 na drodze krajowej nr 1 w Rzgowie.

Czytaj całość...
 
Betlejemskie Światło Pokoju w Komendzie Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego
czwartek, 18 grudzień 2014
Image 18 grudnia 2014 r. w godzinach popołudniowych Betlejemskie Światło Pokoju zaświeciło w Komendzie Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego. Ogień z Betlejem trafił do Komendy za pośrednictwem 3 Drużyny Starszoharcerskiej im. Jana Pawła II w Koluszkach.
Czytaj całość...
 
Poszukiwani sprawcy uprowadzenia
czwartek, 18 grudzień 2014

Image Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Brzezinach, prowadzą postępowanie w sprawie pozbawienia wolności mieszkanki powiatu brzezińskiego. Do sytuacji, w której to dwóch mężczyzn w porze nocnej dokonało skrępowania kobiety a następnie  zamknięcia jej w bagażniku pojazdu i pozostawienia w lesie, doszło w dniu 14 października 2014 r na terenie powiatu łódzkiego wschodniego.

Czytaj całość...
 
śmiertelny wypadek w Woli Rakowej.
środa, 17 grudzień 2014

Image Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło16 grudnia 2014 roku  około godziny 16:45, na drodze wojewódzkiej nr 714 w miejscowości Wola Rakowa.

Czytaj całość...
 
Polacy czują się w sowjej okolicy bezpiecznie jak nigdy dotąd
środa, 17 grudzień 2014

Według Eurostatu bezpieczniej od Polaków w miejscu zamieszkania czują się tylko Chorwaci. Prześcignęliśmy Skandynawów, stawianych za wzór społecznego porządku, Niemcy, Holandię i Wielką Brytanię – czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Przemoc, przestępczość lub wandalizm stanowią zagrożenie dla zaledwie 6,4 proc. Polaków.

Czytaj całość...
 
Przedszkolaki ubrały choinkę w KP Tuszyn
wtorek, 16 grudzień 2014
Image 15 grudnia 2014 r. grupa 30 dzieci z Przedszkola nr 1 w Tuszynie oraz Filii z Tuszyna przy ul. Szpitalnej odwiedziła policjantów z miejscowego komisariatu i pomogła stróżom prawa ozdobić bożonarodzeniową choinkę. Zaproszonych gości przywitał w swoim gabinecie gospodarz jednostki Komendant st. asp. Paweł Zientarski. Przedszkolaki pod okiem wychowawców przygotowały własnoręcznie wykonane oryginalne i pomysłowe ozdoby oraz łańcuchy.
Czytaj całość...
 
Poszukiwani Świadkowie
wtorek, 16 grudzień 2014
Image W dniu 04 grudnia 2014 roku o godzinie 12:30 w Koluszkach przy ulicy Kościuszki 16, nieznany sprawca, wykorzystując chwilę nieuwagi dostawcy rozładowującego towar z pojazdu zaparkowanego na terenie należącym do Szkoły Podstawowej nr 2, dokonał kradzieży z wnętrza kabiny, saszetki z pieniędzmi w kwocie 2,480 zł, a następnie podczas pieszej ucieczki ulicą Kościuszki w kierunku Ronda im. Wyszyńskiego na wysokości posesji nr 5 (kompleks sklepów) wsiadł do pojazdu m-ki Volkswagen Golf serii III koloru ciemnego, wersja trzydrzwiowa, którego kierujący odjechał w kierunku ulicy Wiadukt.  
Czytaj całość...
 
,,Złodziejska szajka" - po nitce do kłębka
wtorek, 16 grudzień 2014
Image Działania prowadzone przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach w sprawie kradzieży zaistniałej w dniu 25 listopada 2014 r. na terenie gm. Andrespol zakończyły się zatrzymaniem czterech osób, które usłyszały policyjne zarzuty za popełnienie różnych przestępstw. Wobec sprawców zastosowano dozór policyjny. Jak informują kryminalni, sprawa jest rozwojowa .

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 1003
Wyszukiwarka
Gościmy
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

 

Obraz


Obraz

ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Obraz
Obraz

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz