Start arrow Aktualności
sobota, 18 kwiecień 2015
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

policjanci zatrzymali włamywacza
czwartek, 16 kwiecień 2015
Image Kryminalni z Koluszek zatrzymali włamywacza, który dokonał serii włamań do domu mieszkalnego i usiłował włamać się do budynku gospodarczego. Skradzione mienie odzyskano. Sprawca usłyszał już zarzut, za który grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Czytaj całość...
 
Każdego roku Policja odnajduje coraz więcej osób zaginionych
wtorek, 14 kwiecień 2015
Image Każdego roku policjanci odnajdują coraz więcej osób zaginionych. Tylko w 2014 roku zgłoszono ponad 20 tysięcy zaginięć. Jednocześnie w tym samym roku odnaleziono ponad 21 tysięcy osób. W 364 przypadkach były to zgłoszenia zaginięć sprzed lat. Z roku na rok maleje liczba osób nieodnalezionych – wszystko to są efekty pozytywnych zmian w Policji, która z powodzeniem tworzy ogólnopolski system poszukiwań osób zaginionych. Zmiany te zostały pozytywnie ocenione przez Najwyższą Izbę Kontroli i MSW.
Czytaj całość...
 
Odpowie za posiadanie narkotyków
poniedziałek, 13 kwiecień 2015
Image Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Usłyszał już zarzut za który grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Czytaj całość...
 
Co zrobić w przypadku kolizji?
poniedziałek, 13 kwiecień 2015
Image Na ulicach zwłaszcza miast znów przybyło samochodów, a to niestety oznacza także, że łatwiej o kolizję. Co robić w takim przypadku? Czy zawsze trzeba wzywać policję? Czy można przestawić utrudniające ruch samochody? A jeśli nie można tego zrobić, to jak je prawidłowo zabezpieczyć? Jak właściwie oznakować miejsce zdarzenia?
Czytaj całość...
 
CBOS: 65 proc. respondentów dobrze ocenia Policję
czwartek, 09 kwiecień 2015
Image 65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.
Czytaj całość...
 
uszkodził wiatę przystankową na dworcu kolejowym
wtorek, 07 kwiecień 2015
Image W Niedzielę Wielkanocną policjanci z Posterunku w Andrespolu po uprzednim pościgu, zatrzymali sprawcę zniszczenia wiaty przystankowej na dworcu kolejowym w miejscowości Justynów. Za umyślne uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 
Czytaj całość...
 
,,Śmingus Dyngus" i zdrowy rozsądek
poniedziałek, 06 kwiecień 2015
Image Drugi dzień Świąt Wielkanocnych zwany "Lanym Poniedziałkiem" lub ,,Śmingusem Dyngusem" nierozerwalnie związany jest z tradycją wzajemnego oblewania wodą. Niestety bywa tak, że kultywowanie tej tradycji przeradza się w zwykłe wybryki chuligańskie. Policjanci apelują o zachowanie umiaru tego dnia, ponieważ nieodpowiedzialna zabawa może nieść za sobą przykre skutki.
Czytaj całość...
 
Zdrowych i pogodnych świąt wielkanocnych
piątek, 03 kwiecień 2015
Image
Czytaj całość...
 
Bezpieczna Wielkanoc 2015
czwartek, 02 kwiecień 2015
ImageZbliża się Wielkanoc. Dla większości z nas to okres szczególnie radosny. Dla funkcjonariuszy pełniących wtedy służbę to jednak czas intensywnej pracy. Na ulicach pojawi się więcej patroli policyjnych – wszystko po to, by czuć się bezpieczniej. Pamiętajmy jednak, że także od nas samych zależy, czy nadchodzące święta będą spokojne.
Czytaj całość...
 
Tragiczny wypadek na drodze 713 w Karpinie gm. Brójce
środa, 01 kwiecień 2015
Image Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 31 marca 2015 roku po godzinie 20:00, na drodze wojewódzkiej nr 713 w miejscowości Karpin .
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 1075
Wyszukiwarka
Gościmy
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

 

Obraz


Obraz

ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Obraz
Obraz

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz