Start arrow Aktualności
czwartek, 30 październik 2014
 
 
Obraz

Komenda Powiatowa Policji  powiatu łódzkiego wschodniego 
ul. 11 listopada 62 F 
95-040 Koluszki 
997, 112
(0-44) 714 69 77

Tytoń w Wódce
czwartek, 30 październik 2014

Image Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym przewożono krajankę suszu tytoniowego o wartości ponad pół miliona złotych.

Czytaj całość...
 
wpadł z kontrabandą w policyjną zasadzkę
czwartek, 30 październik 2014

Image Policjanci z posterunku w Andrespolu przygotowali zasadzkę, w którą wpadł mężczyzna handlujący wyrobami akcyzowymi. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz grzywna.

Czytaj całość...
 
Nie bądź obojętny
wtorek, 28 październik 2014

Image Kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.

Czytaj całość...
 
,,Moja komenda'' mobilny przewodnik po polskich jednostkach Policji
wtorek, 28 październik 2014

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uruchomiło aplikację „Moja komenda”. Mobilna usługa ułatwia lokalizowanie komend i komisariatów Policji. Dzięki niej można w prosty sposób odnaleźć najbliższą jednostkę, a następnie sprawdzić, jak najszybciej do niej trafić.

Czytaj całość...
 
Widoczny przedszkolak
wtorek, 28 październik 2014

Image Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach wspólnie z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przeprowadził na terenie Samorządowego Przedszkola w Andrespolu, prelekcje dotyczące zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W trakcie prowadzonych w formie zabawy zajęć, maluchy otrzymały odblaskowe elementy mające wpłynąć na poprawę ich bezpieczeństwa. 

Czytaj całość...
 
Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"
czwartek, 23 październik 2014

Image Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Dziś ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

Czytaj całość...
 
Nie dla agresji na drodze
czwartek, 23 październik 2014

Image Jesteś mieszkańcem województwa łódzkiego lub podróżujesz po jego drogach ? Ta informacja jest dla Ciebie.  

Zapoznaj się z treścią zamieszczoną na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

wciśnij : http://www.lodzka.policja.gov.pl/content/view/10470/277/

 
Prewencja Policji dzisiaj -  perspektywy i wyzwania
czwartek, 23 październik 2014

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda nowoczesna służba w prewencji Policji? Weź udział w projekcie informacyjno-edukacyjnym „Prewencja Policji dzisiaj - perspektywy i wyzwania”.

Do 11 stycznia 2015 r. w Muzeum Techniki i Przemysłu NOT w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zainteresowani będą mogli zapoznać się ze specyfiką służby prewencji Policji, w tym zgłębić tajniki wiedzy na temat wyposażenia, umundurowania, ale także ścieżki zawodowej policjanta w poszczególnych pionach służby prewencji.

Czytaj całość...
 
Kto rozpoznaje ?
czwartek, 23 październik 2014

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pabianicach nadal  wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 12 października 2014 roku około godziny 22:50 w Rzgowie na skrzyżowaniu drogi krajowej   nr 1 z ulicą Żeromskiego.

Ze wstępnych ustaleń wynika,  że kierowca ciągnika siodłowego z naczepą,  jadąc na zielonym świetle potrącił przebiegającą przez środek skrzyżowania kobietę. Pomimo podjętej reanimacji przez przybyłą na miejsce załogę pogotowia ratunkowego kobieta zmarła. Policjanci  do chwili obecnej poszukują świadków zdarzenia i próbują ustalić   personalia ofiary wypadku.  

Dokumentacja fotograficzna przedstawiająca wizerunek denatki widoczna jest w zakładce umieszczonej po lewej stronie ekranu o nazwie ,,Nieznane zwłoki"

Czytaj całość...
 
Złodziej w rękach Rzgowskiej Policji
czwartek, 23 październik 2014

Image Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Rzgowskiego Komisariatu Policji zatrzymali sprawcę kradzieży telefonu komórkowego. W trakcie przeszukania w miejscu jego zamieszkania ujawnili również inne przedmioty pochodzące z przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 963
Wyszukiwarka
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
                                   

Obraz

 

Obraz

 

Obraz

 

Obraz


Obraz

ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz
Obraz
Obraz

 

 

 

LINKI
KGP KWP Łódź Urzad Miasta Koluszki Urząd Miata Tuszyn Urząd Miasta Rzgów Urząd Gminy Andrespol Urząd Gminy Brójce Urząd Gminy Nowosolna

Obraz